It kā ļoti vienkārša formula savas labbūtības nodrošināšanai – vairāk veselīgu un noderīgu ieradumu, mazāk neveselīgo. Gandrīz katrs kaut kad savas dzīves laikā esam domājuši: “Gribu ēst veselīgāk, biežāk doties dabā, regulāri nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, noiet 10 tūkstošu soļus ikdienā, pieradināt sevi iet gulēt līdz pusnaktij, darba dienas laikā ik pēc laika piecelties no datora un veikt stiepšanās vingrojumus, mazāk lietot saldumus, gribu beigt sevi kritizēt” – šie un līdzīgi visi ļoti veselīgi un labbūtību veicinoši ieradumi. Kā nākas, ka tos tik grūti noturēt?
Noklausoties kādu iedvesmojošu vebināru vai podkāstu par cilvēkiem, kas dzīvē daudz sasnieguši un dalās ar saviem ieradumiem, otrā dienā ar 100 % motivāciju apņemamies ieviest līdzīgus ieradumus savā dzīvē, taču pēc nedēļas, divām – vairs nedarām?
Kas to veicina, ka no sirds ticam, ka mainīsim savu dzīvi uz kvalitatīvāku, bet nesanāk? Kas palīdzētu noturēties pie savas apņemšanās darīt, lai nav, ka ar entuziasmu sākam darīt un tad ..darīšana izsīkst. Tad bieži jūtamies neapmierināti, sevi kritizējam, ka nesanāk (“nu kā citi var un es nē”), ka nespējam izpildīt, ko apņemamies.
Tas tamdēļ, ka vecie ieradumi spēcīgāki par jaunajiem. Jaunajiem kā mazam, jauna koka asniņam lielu, spēcīgu koku vidū esošo ieradumu mežā jāiegūst sava vieta un jānoturas, līdz izaug.
Aicinām šo vebināru noklausīties ikvienu, kas arī aizdomājas par šo tēmu un meklē iespējas izprast vai saņemt informāciju, kā veicināt savu labbūtību, pamainot vai ieviešot jaunus, veselīgu ieradumus un tos arī noturot. Mēs nesolām, ka pēc vebināra sāksiet uzreiz darīt visus jaunos ieradumus, bet informāciju, kas to palīdzētu sasniegt, gan saņemsiet.
⁉️KO UZZINĀSIET VEBINĀRA LAIKĀ:
-
-
-
- ieradumu nozīme labbūtības veicināšanā
- kas palīdz un kas traucē jaunu ieradumu ieviešanai
- emociju un jaunu ieradumu saistība
- kā veikt ieradumu auditu personīgai labbūtībai
-
-
Lektore: Evija van der Beek, labbūtības un līderības koučs, supervizore, Emocionālās inteliģences, biznesa un koučinga trenere ar ilgstošu pieredzi vadītājas amatos starptautiskos uzņēmumos.
Jā labbūtības un stresa pārvaldības tēma interesē dziļāk, aicinām uz mūsu 100 stundu lielo kursu, kas sāksies jau rudenī: https://metacoach.lv/event/labbutibas-un-stresa-parvaldibas-koucings-2022/