Personīgā attīstība ir spēcīgs process, kas var nodrošināt dziļas pozitīvas un ilgstošas pārmaiņas tajā, kā mēs redzam sevi un pasauli. Cilvēkiem, kuri nodarbojas ar personīgo izaugsmi, vai profesionāļiem, kuri palīdz citiem to darīt ekoloģiskā veidā, ik pa laikam nākas meklēt jaunas metodes, lai turpinātu veiksmīgi iesākto.

Koučings kā individuālais, komandu un biznesa izaugsmes rīks jau ir ieņēmis spēcīgu pozīciju biznesa vidē un turpina attīstīties dažādos virzienos. Koučinga instrumentu galvenais uzdevums ir atbalstīt un palīdzēt cilvēkiem izprast sevi, atklāt savus talantus, pārvarēt uzskatu ierobežojumus un atrast patieso motivāciju, lai spertu pirmo soli vai turpinātu darīt.

Šajā grāmatā atradīsi 107 koučinga tehnikas, ko izmantot dažādās jomās un jautājumos: no paškoučinga un līdz pat biznesa tehnikām un darbam ar komandām.

 

Kur iegādāties?

Tavas Metodes mājas lapā:

      • Tavas Metodes mājas lapā. E-veikals piedāvā lielisku rīku krājumu – kartiņas, spēles, attīstošās grāmatas gan bērniem, gan pieaugušajiem! Apvieno ar kādu sen kāroto pirkumu vai arī pasūti atsevišķi! Tiešā saite ŠEIT!

Piesakoties pie mums:

      • Grāmatu var iegādāties arī pie mums pa tiešo. Grāmatas cena ir 45 Eur un 4 Eur par iepakojumu un piegādi uz Omniva pakomātu. Pieteikties var ŠEIT! Ja vēlies iegādāties vairākas grāmatas kā dāvanas savam kolektīvam, lūdzu, sazinies ar mums rakstot uz metacoach.lv@gmail.com, lai saņemtu piedāvājumu.

 

 

Neliels ieskats grāmatas saturā un tehnikās, ko tajā atradīsi:

Scroll to Top