MetaCoach Coaching&Trainig Center

Vieta PAŠATTĪSTĪBAI un IZAUGSMEI!
Vieta, kur JŪS VIENMĒR GAIDA!
Vieta, kur augsti vērtē katra CILVĒKA UNIKALITĀTI un VĒRTĪBAS!
Vieta, kur satiekas PROFESIONĀLI konsultanti, treneri un kouči!
Vieta, kur palīdzēs atrast tieši Jums ATBILSTOŠU RISINĀJUMU!

______________________________________________________

Treneri un kouči

Laila SnidzāneJoanna Kristīne GolubevaVineta Spoģe Inese SilaEvija van der BeekElar Killumets

______________________________________________________

Mūsu Partneri

MetaCoach Coaching & Training Center sadarbībā ar  Profesionālo Kouču Asociāciju – APC (Association of Professional Coaches – APC) nodrošina Latvijā sertificētu kouču apmācības pēc programmas, kas balstīta uz klasiskiem koučinga standartigem un principiem, kā arī piedāvā citas atbalstošas programmas un kursus, jauno kouču atbalstu un tālākizglītību.

Profesionālo Kouču Asociācija (Association of Professional Coaches – APC):

Starptautiskā nekomerciālā, neatkarīgā, nepolitiskā biedrība Profesionālo Kouču Asociācija (Association of Professional Coaches APC), ir sabiedriska kouču, treneru un koučinga apmācību centru apvienība. APC ir starptautiska platforma kouču apmācībai, kouču meklēšanai un koučinga pakalpojumu piedāvāšanai. Profesionālo Kouču Asociācija ir koučinga apmācību un koučinga pakalpojumu sniegšanas kvalitātes garants.

APC darbības galvenais mērķis ir koučinga ideju izplatīšana un koučinga kultūrai atbilstošas vides radīšana.

LTRK BIEDRS kopš 2018.gada

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir Iielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 biedri – visu reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības. Biedrība pārstāv uzņēmēju intereses, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē.

-Vaditprasmes.on.lv-

Vadītprasmes ar Joannu K.Golubevu – profesionalitāte vadītprasmju un personāla attīstības jomā.

Supervision and Coaching

Supervision and Coaching nodrošina koučinga un supervīzijas pakalpojumus latviešu, krievu un angļu valodā. Supervīzija ir profesionālās darbības atbalsts darbiniekam individuāli vai darbinieku komandai ar mērķi pilnveidot kompetences un paaugstināt profesionālās darbības kvalitāti un efektivitāti, gūt atbalstu dažādu sarežģītu jautājumu risināšanā, papildināt savas zināšanas un veicināt profesionālo robežu apzināšanos. Regulāru supervīziju rezultātā darbiniekam iespējams samazināt profesionālā stresa uzkrāšanos un mazināt izdegšanas risku.   

Veiksmes dāmas

Veiksmesdamas.lv – iedvesmas, praktisku padomu un vērtīgu kontaktu portāls dāmām, kas aizdomājas par savu biznesu.  Mēs vēlamies palīdzēt  sievietēm rast iedvesmu un atbildes, iegūt zinošu un pieredzējušu padomdevēju loku, uzsākt savu uzņēmējdarbību vieglāk un viedāk.