MetaCoach ir mācību centrs pieaugušajiem, kur satiekas profesionalitāte,  aizrautība un unikalitāte!

Uzņēmums tika dibināts 2016. gadā, kad MetaCoach Coaching & Training Center sāka organizēt koučinga apmācības programmas cilvēkiem, kurus interesē pašattīstība, mācīšanās un koučinga prasmju un metožu pielietošana viņu ikdienas dzīvē.

2018. gadā  tika izveidots esošais treneru kodols, kura sastāvā ir Laila Snidzāne, Evija van der Beek un Kristīne Joanna Golubeva – ļoti pieredzējušie un zinošie profesionāļi nāk no dažādām uzņēmējdarbības nozarēm. Apvienojot savu akadēmisko izglītību un personīgos talantus, mēs veidojam lielisku komandu, kas piedāvā kvalitatīvus treniņus un apmācības ne tikai mācību centra vidē, bet arī uzņēmumiem, kuri ir ieinteresēti savas komandas un biznesa attīstībā.

 

Galvenie MetaCoach pakalpojumi un jomas:

  • koučinga studijas – gan pamata programma ar sertifikāciju, gan padziļinātās tālākizglītības programmas,
  • individuālās un komandu koučinga sesijas,
  • mērķtiecīga vadītprasmju apmācība („soft skills”),
  • vadītāju supervīzija un personīgā attīstība ar koučinga-mentoringa palīdzību.

Pēdējo gadu laikā apmācību un komandas attīstības vērtība biznesa vidē ir pieaugusi, tāpēc MetaCoach treneri un kouči arvien biežāk tiek aicināti sniegt ilgtermiņa pakalpojumus organizācijām, kas meklē sistemātisku pieeju darbinieku izaugsmei. Kā arī ļoti lepojamies ar līdzdalību liela mēroga starptautiskā projektā, kas tika uzsākts 2020. gada oktobrī sadarbībā ar Valsts administrācijas skolu, Grieķijas un Polijas partneriem, ar mērķi izveidot  koučinga tehniku rokasgrāmatu vadītājiem Valsts sektorā kā rīku sabiedrisko pakalpojumu uzlabošanai.

 

MetaCoach komandas darba kopsavilkums ciparos:

  • novadītas vairāk kā 2’000 individuālās sesijas,
  • vairāk kā 4’900 stundas pavadītas treniņos un grupu sesijās,
  • vairāk kā 29’000 cilvēku ir piedalījušies centra apmācībās, vebināros un  grupu sesijās,
  • Ir sagatavoti, pavadīti cauri mācību un prakses izaicinājumiem un sertificēti 230 profesionālie kouči!

 

Nedaudz vairāk par MetaCoach mācību centru noskaties īsajā 3 minūšu video:

 

 

Mūsu uzņēmuma galvenā vērtība ir mūsu komanda, un tās spēks ir personību, talantu, pieredzes, kompetenču un pieejas dažādībā.

 

Laila Snidzāne – sertificēta koučinga un biznesa trenere, MetaCoach vadītāja. Lieliska organizatore, kuras fokuss ir vislabākā mācību kvalitāte un ātrs atbalsts klientiem un studentiem. Kā trenere Laila ir spēcīga individuālajā un biznesa koučingā (komandās un biznesa procesos), kā arī “soft skills” attīstības treniņos vadītājiem.

Evija van der Beek – labbūtības un līderības koučs, sertificēta koučinga un biznesa trenere, supervizore un Latvijas Supervizoru asociācijas biedre. Evija ir iedvesmojoša profesionāle ar dziļu izpratni par labklājību un stresa pārvaldības jautājumiem, kā arī nodrošina supervīzijas atbalstu kā iespēju darba efektivitātes uzturēšanai un izdegšanas profilaksei tiem, kuri ikdienā strādā ar cilvēkiem.

Kristīne Joanna Golubeva – sertificēta koučinga trenere ar maģistra grādu uzņēmējdarbībā un ilgstošu pieredzi kā personāla vadītāja dažādos uzņēmumos. Empātija, radošums un profesionalitāte – šie vārdi vislabāk raksturo Joannu, kura māca šo pieeju arī saviem studentiem – kā  vienkārši un ļoti viegli uztvert un pārvaldīt sarežģītas lietas.

 

Ļoti lepojamies arī ar mūsu koučiem, ar kuriem sadarbojamies mācību procesa ietvaros – mēs esam tik dažādi! Apskatieties paši sadaļā “Kouči”!

 

Mums patīk tas, ko darām un tāpēc nekad nestāvam uz vietas – attīstāmies paši un palīdzam arī citiem atklāt savus resursus un talantus! 

Gaidīsim mūsu centra organizētajos pasākumos un mācībās. Visu aktuālo vienmēr atradīsiet sadaļā “Pasākumi”. Un, ja vēlaties pieteikties uz individuālām koučinga sesijām vai interesē kādi citi “Programmas un pakalpojumi” un vēlaties pieteikt individuāli izstrādātas apmācības savā uzņēmumā, rakstiet mums uz metacoach.riga@gmail.com vai zvaniet 29412983!

 

Mūsu lielākais prieks – mūsu absolventi – gan koučinga programmās, gan atbalstošās – Jūs ESIET TIK FORŠI!

 

Scroll to Top
Scroll to Top