Preču un pakalpojumu pirkšanas noteikumu mērķis ir sniegt informāciju par pirkšanas nosacījumiem, apmaksas un piegādes, kā arī ar atgriešanas vai apmaiņas iespējām.

1. Vispārīgie noteikumi

1.1.  Preču un pakalpojumu pārdevējs un tīmekļa vietnes metacoach.lv uzturētājs ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību “MetaCoach” (turpmāk – MetaCoach), vienotās reģistrācijas Nr. 40203175833, juridiskā adrese Rīgā, Baltā iela 1B, LV -1055.

1.2. Atverot un lietojot vietni, apskatot jebkuru tās sadaļu un izmantojot jebkādu tās funkcionalitāti, jūs piekrītat MetaCoach Noteikumiem un Privātuma politikai.

1.3.  Ja jūs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces/pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

1.4. Veicot preču vai pakalpojumu iegādi, jūs apliecināt, ka esat izlasījis un piekrītat šiem Preču un pakalpojumu pirkšanas noteikumiem.

1.5. MetaCoach kontaktinformācija ar pirkumiem un preču un pakalpojumu lietošanu saistītajos jautājumos ir: metacoach.riga@gmail.com. Izmantojot šo kontaktinformāciju vai vēršoties MetaCoach juridiskajā adresē, var uzdot interšejošo jautājumu vai saņemt informāciju

2. Pirkuma veikšanas un norēķinu un piegādes kārtība

2.1. Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem.

2.2. Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādi pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

2.3. Izdarot samaksu, jūsu apstiprināt pirkuma satura atbilstību savai gribai.

2.4. Apmaksa ir jāveic 1 stundas laikā no preces vai pakalpojuma izvēles brīža, pretējā gadījumā rezervācija var tikt pārtraukta preču vai pakalpojumu ierobežota skaita gadījumā.

2.5. Saņemot apmaksu par precēm vai pakalpojumiem, jums uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts maksājuma rēķins (pirkuma apliecinošs dokuments). Gadījumā, ja nesaņemat to 1-2 darba dienu laikā, lūdzu pārbaudiet “spam” mapē vai rakstiet MetaCoach uz metacoach.riga@gmail.com.

2.6. Ja pirkuma mērķis ir biļetes uz pasākumu, 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas, uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts vairāk informācijas un piekļūšanas dati vai norises adrese un detaļas.

2.7. Ja pirkuma mērķis ir pakalpojums, 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas, uz norādīto e-pastu vai telefonu tiks nosūtīts vairāk informācijas ar mērķi vienoties par pakalpojuma apjomu, vietu, datumu un detaļām.

2.8. Ja pirkuma mērķis ir fiziska prece, 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas, tiks uzsākta jūsu pasūtījuma izpilde un piegāde saskaņā ar jūsu izvēlēto piegādes veidu. Par pasūtījuma piegādi informācija tiks sniegta uz norādīto e-pastu vai telefonu.

3. Preču un pakapojumu atgriešanas, mainīšanas un atmaksas kārtība

3.1. Pasākumu un pakalpojumu rezervācijas biļetes netiek atgrieztas vai mainītas.

3.2. Gadījumā, ja pasākums vai pakalpojums nenotiek un tiek atcelts, MetaCoach paziņo uz pirkuma brīdī norādīto e-pastu un atgriež naudu uz pirkuma laikā izmantoto kontu 5 darba dienu laikā no atcelšanas datuma un paziņošanas.

3.3. Fiziskas preces var tikt atgrieztas un apmainītas saskaņā ar Latvijas likumdošanu 14 dienu laikā no to saņemšanas brīža, informējot MetaCoach ar e-pasta metacoach.riga@gmail.com palīdzību.

4. Atbildība

4.1. Pirkuma brīdī ievadot savus kontakta datus jūs apliecināt to pareizību un atbilstību.

4.2. MetaCoach ir atbildīgs par preču un pakalpojumu (pasākumu informācijas) piegādi atrunātajā laikā un saskaņā ar jūsu ievadītiem datiem.

4.3. MetaCoach neuzņemas atbildību par nozaudētām pasākumu biļetēm un situācijām, kad biļetes kļūst pieejamas trešajām personām.

5. Citi noteikumi

5.1. Visi strīdi un domstarpības tiek risinātas savstarpēji vienojoties, bet, ja vienošanās netiek panākta, strīdu risina saskaņā ar Latvijas likumdošanas normām.

5.2. Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.

5.3. MetaCoach ir tiesības anulēt jebkuru pirkumu, ja pastāv aizdomas par iespējamo darījuma krāpniecisko raksturu vai citas personas norēķinu datu izmantošanu.

5.4. MetaCoach patur tiesības mainīt un pilnveidot Preču un pakalpojumu pirkšanas noteikumus jebkurā laikā.

6. Kontaktinformācija

“MetaCoach” SIA

Vienotās reģistrācijas Nr. 40203175833

Juridiskā adrese Rīgā, Baltā iela 1B, LV -1055

E-pasts saziņai: metacoach.riga@gmail.com

Scroll to Top
Scroll to Top