Mans boss ir sātans!

Vebināra ieraksts “Mans boss ir sātans!”

Ir tāds uzskats, ka darbinieks atnāk uz organizāciju, bet iet projām no vadītāja. Arī pētījumi rāda, ka līdz pat 50% gadījumos īstais aiziešanas iemesls ir tieši vadītājs – tā darba stils vai attieksme vai raksturs utt.

Es ceru, ka pagāja tie laiki, kad vadītājs atļāvās bļaut vai kuat kā citādi pazemot savus darbiniekus… Tomēr arī tagad vadītāji pieļauj kļūdas, kuras tiem netiek piedotas. Reizēm tie ir pavisam sīkumi, kas krājas un nekur nepazūd. “Sātans slēpjas detaļās!”

Ir ļoti daudz runāts par vadītprasmēm, pozitīvas pieredzes veidošanu, instrumentu apgūšanu. Bet reizēm pietiek arī vienkārši NEBOJĀT to, kas ir dots, NEVEICINĀT neapmierinātību vai aizvainojumu. Un šoreiz runāsim par vadītājiem no šīs “melnās” puses – KO NEDARĪT NEKĀDĀ GADĪJUMĀ!

 

🔑 ŠAJĀ VEBINĀRA IERAKSTĀ:

    • 📎 Biežākās kļūdas, ko var pieļaut vadītāji.
    • 📎 Kā reaģēt un ko var darīt, ja vadītājs rīkojies neatbilstoši.
    • 📎 Kā vadītājam attīstīt “korektu” uzvedību un kāda tā varētu būt.

Saturs ir domāts gan vadītājiem, kas vēlas augt un attīstīties un meklē idejas un informāciju par potenciāliem izaugsmes veidiem, gan arī cilvēkiem, kas stādā šo cilvēku pakļautībā – instrumentu apguvei un pašizaugsmei.

 

LEKTORE:

Laila Snidzāne

MetaCoach” mācību centra vadītāja. Praktizējošais koučs, biznesa iemaņu, koučinga un personības attīstības programmu trenere. Grāmatas “Koučinga tehnnikas. Solis pa solim. Sev, komandai, biznesam” līdzautore: https://metacoach.lv/gramata-koucinga-tehnikas/ 

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top