Kamdēļ atvaļinājums ir obligāts tavai labbūtībai

Vebināra ieraksts “Kamdēļ atvaļinājums ir obligāts tavai labbūtībai”

Vasara ir atvaļinājumu laiks, tamdēļ parunāsim, kā to izmantot tā, lai sakrātu spēkus jaunam darba cēlienam. “Es jau 5 gadus nebiju atvaļinājumā!” vairs nav trendīgi teikt, jo visi zinām, ka pēc likumdošanas atvaļinājums mums pienākas un darba devēji to arī nodrošina, mudinot izņemt arī ilgāk iekrātās atvaļinājuma dienas.

Taču – kā nākas, ka ne visi ar prieku gaida atvaļinājumu? Kā var būt, ka paņemot 2 nedēļas atvaļinājumu, jau otrās sākumā sākam lasīt darba e- pastus un galvā jau risinām iespējamos darba jautājumus, kad atgriezīsimies?

Kādi ir veiksmīgi pavadīta atvaļinājuma priekšnoteikumi un kas notiek, ja ilgstoši strādājam bez atpūtas vai atvaļinājumā domājam par darbu – par to parunāsim vebinārā. Izrādās, atpūsties ir jāmāk, lai varētu nodrošināt spēku atjaunošanos un dzīves/ darba līdzsvaru. Un ne visiem tas izdodas.

 

Parunāsim arī, kādas tam ir reālas un ne visai veselīgas sekas mentālā un fiziskā līmenī.

KO UZZINĀSIET:

        1. kā visveselīgāk izmantot atvaļinājumu
        2. kādas sekas, ja strādājam bez atpūtas: stress
        3. kas ir vēlamais atvaļinājuma laika periods
        4. kas palīdz nodrošināt līdzsvarotāku dzīvi – tips&tricks

 

Šis vebinārs visiem aizņemtajiem, atbildīgajiem un pāratbildīgajiem, labu gribošajiem darbiniekiem būs atgādinājums un iedvesma (ceram 😊) iet uzrakstīt atvaļinājuma pieteikumu otrā dienā, ja visu laiku liekas, ka “gan jau..tagad vēl nevaru iet atvaļinājumā, jo darba tik daudz” un tā jau otro, trešo gadu.

 

Lasa: Evija van der Beek

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top