Anda Upeniece

“Trešdienas ar koučiem” – Anda Upeniece

Ir trešdiena un mūsu rubrikā šodienas viesis ir Anda Upeniece – mūsu skolas absolvente, profesionāls koučs un vienkārši superīgs cilvēks 🙂 Uzdosim pāris jautājumus..

 

Anda, kādēļ koučings?

Manuprāt, tāpat kā mums katram ir ģimenes ārsts, mums katram būtu vajadzīgs personīgais koučs, lai mēs vienkārši dzīvotu harmoniskāk paši ar sevi un apkārtējiem.

Ar koučingu kā metodi iepazinos jau vairākus gadus atpakaļ un jau tad sapratu, ka tas ir fanatstiks rīks cilvēka izaugsmei. Un tagad, kad pati esmu kļuvusi par profesionālu kouču, vēl vairāk apzinos, ka koučings ir ļoti spēcīgs instruments, ko pierāda gan manas iekšējās tranformācijas, gan līdzšinējo klientu atsauksmes.

 

Kas Tevi visvairāk piesaista koučinga procesā?

Koučinga procesā mani visvairāk fascinē tas, ka klients kļūst apzinātāks par to, kāds spēks ir viņā pašā, un sāk uzņemties atbildību par savu dzīvi. Visskaistākie ir tie maģiskie AHA momenti, kas rodas klientiem mijiedarbībā ar mani, dabu un pašiem ar sevi.

Kāds koučs Tu esi?

Ar savu praksi cenšos kāpt ārā no ierastās koučinga vides un piedāvāju saviem klientiem koučingu dabā. Tā ir pastaiga ar pievienoto vērtību parkā vai dabas takās, kuras laikā izmantoju atvērtus jautājumus, dažādas metodes, kā arī pašu dabu kā lielisku resursu koučinga procesam.

Izvēlos šādu formātu, jo pati šādā vidē jūtos vislabākajā resursā un ticu, ka būšana dabā, svaigā gaisā, esot kustībā padara mūs atvērtākus saviem iekšējiem resursiem.

Ko cilvēki var iegūt no koučinga sesijas ar Tevi?

Noteikti neviltotu uzmanību, drošu un atbalstošu vidi, kurā būt pašam. Iespēju veltīt laiku sev un sakārtot prātu,sirdi un ķemeni, jo savās sesijās cenšos pielietot holistisko pieeju.

Kā arī draudzīgu “grūdienu” beidzot būt saskaņā ar sevi.

 

Kā Tu raksturotu savu klientu?

Tas ir ikviens, kurš ir sajutis vajadzību pēc iekšējās harmonijas un vēlas atkal atgirezties pie savas autentiskās versijas. Cilvēks, kuram nepieciešams atbalsts doties īstajā virzienā, saskatīt nākamo soli, saklausīt un izprast pašam sevi. Tās ir arī cilvēku grupas, komandas, kurām ir svarīga kvalitatīva un jēgpilna sadarbība un attiecības.

Uzkatu, ka mans klients ir mans spogulis, jo pati esmu nebeidzamā ceļā pie sevis pašas un zinu, ka man ir pietiekami daudz resursu, lai atbalstītu arī citus šajā aizraujošajā iekšējās pasaules ceļojumā.

Ko Tu novēlētu tiem, kas vēl šaubās, vai koučings ir priekš viņiem?

Kļūšana par to, kas Tu vēlies būt, nenotiks pati no sevis. Tādēļ aicinu spert pirmo soli un  izmēģināt koučingu kopā ar mani.

Tiekamies sesijā!

 

Ja vēlies iepazīties ar Andu tuvāk vai arī vienoties par sesiju, piesakies un tikšanos!

Kontakti:

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top