Transformācijas spēle ir 3-4 stundu grupas vai individuālais treniņš ar spēļu elementiem, lai ātrāk un jaudīgāk varētu atrast atbildi uz savu jautājumu.

 

ŠOBRĪD IR PIEEJAMAS 5 SPĒLES UZ IZVĒLI:

 

  • Dzimtas gaisma

Spēle par dzimtas resursiem un blokiem konkrētajā klienta jautājumā. Katrai dzimta ir ko dot, un katra dzimta arī kaut nobloķē, spēles gaitā var izpētīt līdz pat 7 paaudzei. Tiek izmantoti koku apraksti un to īpašības

 

  • Attiecību virsotne

Spēle par attiecībām un labāko risinājumu. Kā palaist vaļā pagātnes attiecības, kas velkas līdzi un neļauj dzīvot tālāk. Kā uzlabot tagadnes attiecības? Kā tikt pie vēlamajām nākotnes attiecībām? Pagātne, tagadne un nākotne. Attiecības ar vīru, draugu, vecākiem vai brāļiem, vai kolēģiem u.c.

 

  • Misija: talanti un bremzītes

Spēle par saviem iekšējiem resursiem, talantiem, par šķēršļiem, par personīgo attieksmi pret pasauli un ko tad pasaule no mums sagaida, attīstības lietām.

 

  • Pārmaiņu ceļi

Vēlos pārmaiņas konkrētā jautājumā, bet netieku, nevaru pieņemt lēmumu, neredzu ceļu, tāpēc šī spēle palīdzēs ieraudzīt gan resursus, gan ceļus, gan arī šķēršļus.

 

  • Dejojošā ar vilkiem

Par sievietes pašpārliecinātību, sevis pieņemšanu caur dažādiem 8 arhetipiem, iekšējā līdzsvara atrašanu, kā arī par kāda konkrēta attiecību jautājuma atrisināšanu (ar vīru, draugu u.c.)

 

SPĒLES VADA:

Joanna Kristīne Golubeva

Transformācijas koučs, sistēmisko sakārtojumu praktiķe, transformācijas spēļu vadītāja, koučinga un vadītprasmju trenere.  Empātija, Radošums un Profesionālisms – tie ir 3 vārdi, kas raksturo Joannu K.Golubevu vislabāk!

 

SPĒLES VĒRTĪBA:

Vienas spēles vērtība 1 cilvēkam sastāda 55 Eur. Spēles ir pieejama uzņēmumiem grupām līdz 6-9 cilvēki, iepriekš vienojoties par norises datumiem un vietu.

 

INFORMĀCIJA:

Vairāk informācijas par programmu var saņemt, rakstot mums uz e-pastu Joanna.golubeva@gmail.com vai zvanot pa tālruni +37129480081.

Scroll to Top