Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

 • This event has passed.

Bezmaksas vebinārs “Digitālā labbūtība – ko ikvienam ir vērts zināt”

Maijs 22 @ 18:30 - 20:00

Digitālā labbūtība

🤔 KĀPĒC ŠOBRĪD DIGITĀLĀ LABBŪTĪBA IR SVARĪGA TĒMA, PAR KO KATRAM AIZDOMĀTIES?

Statistika liecina, ka pie zilajiem digitālajiem ekrāniem pavadām daudz vairāk laika nekā tas ir veselīgi. Bērnu digitālā bērnība satrauc vecākus, kuri mēģina ieviest mērenību digitālo ierīču lietošanā. Darbā ienāk mākslīgais intelekts un darbiniekiem nav skaidrības par savu darba vietu saglabāšanos tuvākajā nākotnē. Fonā bez tā visa – augsts stresa un izdegšanas līmenis. Tamdēļ aicinām uz šo vebināru, lai uzzinātu par digitālo labbūtību, iegūtu vairāk izpratni par tehnoloģiju ietekmi uz mūsu ikdienas dzīvi un uzzinātu, kā šajos “digitālajos džungļos” saglabāt savu iekšējo enerģiju, mieru, samazinātu stresorus un nepieļautu digitālo izdegšanu.

 

Digitālā labbūtība, digitālais stress, digitālā izdegšana – jauni jēdzieni, kas ienākuši mūsu ikdienā līdz ar digitālo laikmetu.  Mūsdienu pasaulē, kur vienlaicīgi vairāki ekrāni valda mūsu ikdienā, ir svarīgāk nekā jebkad atrast līdzsvaru un rūpēties par savu mentālo un fizisko veselību, kopējo labbūtību. Tas nav tikai par digitālo ierīču pārmērīgu izmantošanas negatīvu ietekmi uz mūsu fizioloģiju – sākot no stājas, beidzot ar  acu veselību. Tas ietekmē emocionālo un mentālo labbūtību, arī attiecības, atstāj ietekmi uz produktivitāti darbā. Tas ir par katra konkrēto stresoru apzināšanu un spēju pieņemt lēmumus nepieciešamām darbībām, lai ilgtermiņā saglabātu veselīgas attiecības ar digitālām ierīcēm, saglabājot dzīvesprieku, iekšējo enerģiju, darbspējas un produktivitāti.

Reģistrējieties šim vebināram, ja vēlaties uzzināt  Kas – Kā – Ko darīt, runājot par šo jauno terminu – digitālā labbūtība.

KO UZZINĀSIET VEBINĀRA LAIKĀ:

    1. Kas ir digitālā labbūtība un kamdēļ par to jārūpējas ikvienam.
    2. Kādi ir digitālās labbūtības kritēriji – kam pievērst uzmanību.
    3. Kas ir digitālās labbūtības šķēršļi – digitālie stresori.
    4. Ko darīt – ieteikumi veselīgām attiecībām ar digitālajām ierīcēm.

ŠIS VEBINĀRS BŪS VĒRTĪGS:

    • ikvienam, kas vēlas papildināt zināšanas par digitālo labbūtību un saņemt ieteikumus līdzsvarotākai dzīvei digitālajā laikmetā;
    • mācību un personāla attīstības HR speciālistiem, kas atbild par labbūtības programmu savā uzņēmumā vai organizācijā;
    • vadītājiem, kas meklē iespējas, kā uzlabot savu un savas komandas labbūtību.

____________________________
📋 INFORMĀCIJA:

    • 🕛 2024.gada 22. maijā / 18.30-19.45 Zoom platformā
    • 🖊 Vebinārs latviešu valodā!
    • 📩 metacoach.lv@gmail.com
    • 📞 +371 29 412 983
    • 🎟 Dalības maksa: bezmaksas

===============👇
📩 REĢISTRĀCIJA VEBINĀRAM ŠEIT: https://ej.uz/22MAY 
===============

 

 

VEBINĀRU VADA:

Evija van der Beek

Supervizore, labbūtības un līderības koučs, emocionālās inteliģences, labbūtības līderības un koučinga trenere ar ilgstošu pieredzi vadītājas amatos starptautiskos uzņēmumos.

 

 

💎 ŠIS VEBINĀRS IR IEVADS PADZIĻINĀTAM LABBŪTĪBAS UN STRESA PĀRVALDĪBAS KURSAM, KAS SĀKSIES SEPTEMBRĪ:

Šajā mācību kursā aicināts ikviens, kas vēlas atklāt veselīgai dzīvei un darbam nepieciešamos iekšējos resursus, izpētot savus esošos ieradumus un uzvedības paternus,  un uzlabot savu dzīves kvalitāti, apgūstot zināšanas un praktiskas stresa pārvaldības metodes. Aicināti HR speciālisti un vadītāji, kas darbā atbild par darbinieku labbūtību un arī kouči, kas vēlas attīstīt labbūtībās nišu savā praksē. Kursa saturu un atsauksmes var lasīt šeit: https://metacoach.lv/event/labbutibas-un-stresa-parvaldibas-kurss/

Please follow and like us:

Details

Date:
Maijs 22
Time:
18:30 - 20:00
Event Categories:
, ,
Event Tags:
, , ,

Venue

Online

Organizer

MetaCoach Center
Telefona numurs:
+37129412983
Email:
metacoach.lv@gmail.com
Website:
www.metacoach.lv
Scroll to Top
Scroll to Top