Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

 • This event has passed.

Bezmaksas vebinārs “Kā sevi pasargāt no pārmērīga stresa un izdegšanas darbā”

Jūnijs 12 @ 18:30 - 20:00

Kā sevi pasargāt no pārmērīga stresa un izdegšanas darbā

🤔 Ja tev būtu  jānosauc trīs lielākie stresori darbā – kas tie ir? Un kas notiks, ja nekas darbā nemainīsies vēl 6 mēnešus – cik ilgi varēsi izturēt?

Lielākie stresori parasti tiek minēti: pārāk daudz darbu, pienākumu un par maz laika tos izpildīt; nereāli termiņi; pastāvīgas pārmaiņas; darbs bez atpūtas; par daudz sanāksmes; nav vadības atbalsta u.c. Lai cik kompetents, elastīgs un pacietīgs darbinieks, katram ir sava robeža, kad gribas pateikt STOP – tālāk tā vairs nevaru un negribu, bet ir tik daudz darbu rindā un pienākumu, ka saņemamies un dodamies uz darbu. Veidojas apburtais aplis vai “vāveres ritenis”, līdz iestājas pilnīgs spēku izsīkums –  izdegšana, ar ko pašu spēkiem tikt galā izdodas retajam.

Ja tas ir tikai tāds periods darbā, kad kāda projekta vai konkrētu darbu dēļ jāsaņemas un jāiztur, piemēram, līdz atvaļinājumam, tad ilgstoša stresa sekas neiestāsies. Savukārt, ja šādā režīmā jāstrādā vairākus mēnešus un jau iestājusies bezcerība, ka kaut kas var mainīties, jau parādās nogurums, nepatīkamas sajūtas ķermenī, miega traucējumi, rodas vienaldzība un negribas iet uz darbu – tās jau ir hroniska stresa un izdegšanas pazīmes.

 

Pievienojies, ja tēma aktuāla, jo, kā vienmēr Evijas van der Beek vebināros, šī būs kā mini koučinga sesija – varēsi izvērtēt savu stresa līmeni, veicināt izpratni par stresa un izdegšanas iemesliem un domāt par iespējām, ko darīt. Būs arī mini-metodes no Labbūtības un stresa pārvaldības kursa (par ko stāstīsim vebināra beigās) visiem tiem, kas saka – man ir tik aizņemta diena, ka man nekādām metodēm nav laika.

 

KO JŪS UZZINĀSIET VEBINĀRA LAIKĀ?

    • ✔️ Kā saprast, ka stresa par daudz un rūpes par sevi vairs atlikt nevar.
    • ✔️ Tipiskākie stresori darbā un to iemesli.
    • ✔️ Stresa pārvaldības iespējas un paņēmieni.
    • ✔️ Praktiskas ikdienā izmantojamas metodes stresa noturības trenēšanai.

 

ŠIS VEBINĀRS BŪS VĒRTĪGS:

    • ✔️ikvienam, kas vēlas papildināt zināšanas par stresa pārvaldības un izdegšanas risku novēršanu savā darbā;
    • ✔️mācību un personāla attīstības HR speciālistiem, kas atbild par labbūtības programmu savā uzņēmumā vai organizācijā;
    • ✔️vadītājiem, kas meklē iespējas, kā uzlabot savu un savas komandas labbūtību;
    • ✔️koučiem.

 

____________________________
📋 INFORMĀCIJA:

    • 🕛 2024.gada 12. jūnijā / 18.30-19.45 Zoom platformā
    • 📩 metacoach.riga@gmail.com
    • 📞 +371 29 412 983🎟 Dalības maksa: bezmaksas
    • 🖊 Vebinārs latviešu valodā!

 

===============👇
📩 REĢISTRĀCIJA VEBINĀRAM ŠEIT: EJ.UZ/12JUNE
===============

 

VEBINĀRU VADA:

Evija van der Beek

Supervizore, labbūtības un līderības koučs, emocionālās inteliģences, labbūtības līderības un koučinga trenere ar ilgstošu pieredzi vadītājas amatos starptautiskos uzņēmumos.

 

 

💎 ŠIS VEBINĀRS IR IEVADS PADZIĻINĀTAM LABBŪTĪBAS UN STRESA PĀRVALDĪBAS KURSAM, KAS SĀKSIES SEPTEMBRĪ:

Šajā mācību kursā aicināts ikviens, kas vēlas atklāt veselīgai dzīvei un darbam nepieciešamos iekšējos resursus, izpētot savus esošos ieradumus un uzvedības paternus,  un uzlabot savu dzīves kvalitāti, apgūstot zināšanas un praktiskas stresa pārvaldības metodes. Aicināti HR speciālisti un vadītāji, kas darbā atbild par darbinieku labbūtību un arī kouči, kas vēlas attīstīt labbūtības nišu savā praksē. Kursa saturu un atsauksmes var lasīt šeit: https://metacoach.lv/event/labbutibas-un-stresa-parvaldibas-kurss/

Please follow and like us:

Details

Date:
Jūnijs 12
Time:
18:30 - 20:00
Event Categories:
, ,
Event Tags:
, , , ,

Venue

Online

Organizer

MetaCoach Center
Telefona numurs:
+37129412983
Email:
metacoach.lv@gmail.com
Website:
www.metacoach.lv
Scroll to Top
Scroll to Top