Evija van der Beek

“Trešdienas ar koučiem” – Evija van der Beek

Kā jau ierasts, turpinam ar mūsu trešdienām ar koučiem un šodien mums ciemos īpašs cilvēks – Evija van der Beek, mūsu koučinga skolas trenere. Uzzināsim ko vairāk…

Evija, pastāsti, kā tu nonāci līdz koučingam?

Tad man drusku jāatkāpjas pirms sāku mācīties koučingu.

Gandrīz 10 gadus strādājot vadošā amatā komercnekustamo īpašumu jomā, sagribējās kaut ko pamācīties un atradu maģistratūras studiju programmu, kas mani interesēja – “Vadības psiholoģija un supervīzija”.  Tā kļuvu par supervizori (supervīzija ir profesionāls atbalsts ar darbu saistītos jautājumos).  Pastrādājot šajā jomā, pietrūka zināšanas, kas palīdzētu darbiniekiem ātrāk nonākt līdz uzstādītajiem mērķiem. Tad, izpētot visas Latvijā pieejamās koučinga skolas, izvēlējos MetaCoach skolu. Šobrīd esmu supervizore, koučs, biznesa un koučinga trenere MetaCaoch skolā un nu atbalstu citus viņu profesionālajā darbībā.

Tas ir superīgi, ka esi trenere savā koučinga skolā! Vai redzi kādas kopīgas iezīmes cilvēkiem, kas nāk mācīties koučingu?

Esmu pamanījusi divus virzienus: koučingu mācās tie, kam ir motivācija un vēlme papildināt savas zināšanas, apgūt dažādas tehnikas un metodiku, kas veicinātu viņu personīgo un profesionālo izaugsmi un varbūt – mainīt savu profesiju, un tie, kas vēlas palīdzēt citiem attīstīties. Tie visbiežāk ir HR speciālisti.  

Koučinga mācības ir ļoti interesants, bet arī diezgan intensīvs process. Ko šajos 6 mēnešos piedzīvo cilvēki, kas mācās koučingu? 

Personīgo transformāciju kaut kādā līmenī piedzīvo ikviens students šeit. Kādam rodas iedvesma uzsākt kādu jaunu projektu, citam – atvērt savu uzņēmumu un sākt nodarboties ar to, kas sen jau ir uzrunājis, bet nebija pārliecība par saviem spēkiem. Mums ir bijuši vairāki gadījumi, kad studenti jau mācību procesā maina darba vietu, jo ir sapratuši, ko īsti vēlas dzīvē sasniegt un esošajā darba vietā tas nav iespējams. Vēl kāds – saprot, kas ir viņa sirdslieta, dzīves uzdevums. Ar izmaiņām jārēķinās ikvienam, kas nāk mācīties 😊.

Kas ir tava sirdslieta?

Tā drīzāk sanāk kā profesionālā niša – papildus biznesa un koučinga trenera darbam, es padziļināti pētu un dalos ar zināšanām par stresu un izdegšanas riskiem darbā, jo pati personīgi zinu, kādu ietekmi tas var atstāt uz mūsu mentālo un fizisko veselību. Nesen veicu sava darba kopsavilkumu un sanāk, ka klātienē un tiešsaistē par stresu un izdegšanu esmu stāstījusi vairāk nekā 2400 cilvēkiem dažādās auditorijās. Un turpināšu to darīt, lai veicinātu lielāku izpratni par iespējām, kā mazināt stresu ikdienā. 

Suvukārt, ja vēlaties pieteikties pie Evijas uz supervīzijas vai koučinga sesiju, lūk, arī viņas kontakti:

 Tiekamies nākamtrešdien! 🙂

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top