No grupas par saliedētu komandu, izmantojot koučingu

Vebināra ieraksts “No grupas par saliedētu komandu, izmantojot komandu koučingu”

Teiciens “komandā ir spēks” atspoguļo faktu, ka darbinieku kopums var paveikt vairāk, gūt lielākus panākumus un kopā labāk tikt galā ar izaicinājumiem nekā viens darbinieks.  Ir komandas, kas strādā saskanīgi, viens otru papildinot, spējot sniegt viens otram atbalstu un arī veicināt viens otra izaugsmi.  Savukārt, ja darbinieki nejūtas savai komandai piederīgi, nav skaidras kopīgas vīzijas un mērķu, katrs pilda uzdevumus pēc saviem ieskatiem, tad jādomā, vai tā ir grupa vai komanda.

 Šajā vebinārā runājām par to, kas nepieciešams, lai vienā uzņēmumā strādājoši darbinieki justos, ka strādā kopīgam mērķim, ka jūtas piederīgi savai komandai, ir gatavi uzņemties atbildību individuāli un kopā, un kā komandu koučings var būt noderīgs šādas sadarbības un darba efektivitātes veicināšanai. Stāstījām arī vairāk, kas ir komandu koučings, ko tas dod organizācijai un arī komandas dalībniekiem.

📎 Kādi priekšnoteikumi organizācijas līmenī nepieciešami, lai no grupas veidotos komanda

📎 Kas darbiniekam nepieciešams, lai justos piederīgs savai komandai

📎 Kas ir komandu koučings un ar ko tas atšķiras no mācībām vai individuālā koučinga

📎 Kādas problēmas komandu koučings palīdz risināt individuālā, komandas un organizācijas līmenī

📎 Piemēri no Lailas & Evijas prakses un atbildes uz jūsu jautājumiem.

 

Lektore: Evija van der Beek

 

Ja vēlies apgūt šīs zināšanas un saņemt instrumentus augstas veiktspējas komandas izveidei, pievienojies mums “Praktiskais komandu koučings” padziļinātā kursā: https://metacoach.lv/event/praktiskais-komandu-koucings/

 

Please follow and like us:

2 thoughts on “Vebināra ieraksts “No grupas par saliedētu komandu, izmantojot komandu koučingu””

  1. Bet ja speciālists runā vispārzināmas lietas, atkārto nodrāztas frāzes, klusē, jo arī klusums esot process…Un, protams, garantijas par rezultātu nav. Par šādiem un līdzīgiem izmēģinājumiem maksāt sanāk jebkurā gadījumā. Nu kā lai atkal iet uz risku, ja rezultātu tomēr vajag esenciāli (jautājums ir par darbu)?

    1. MetaCoach team

      Vēlam Jums pacietību tādos gadījumos, jo nekas cits neatliek, ka samazināt uzdevumu un pieprasījuma vienību un mēģināt vēl un vēl un vēl.. Agri vari vēlu sanāks. Vai arī sākumā pievērsties vairāk tieši savstarpējo attiecību veidošanai un jēpilnībai – parasti ar “draugiem mēs tā neizturamies” 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top