Kā sevi pasargāt no pārmērīga stresa un izdegšanas darbā

Vebināra ieraksts “Kā sevi pasargāt no pārmērīga stresa un izdegšanas darbā”

Lielākie stresori parasti tiek minēti: pārāk daudz darbu, pienākumu un par maz laika tos izpildīt; nereāli termiņi; pastāvīgas pārmaiņas; darbs bez atpūtas; par daudz sanāksmes; nav vadības atbalsta u.c. Lai cik kompetents, elastīgs un pacietīgs darbinieks, katram ir sava robeža, kad gribas pateikt STOP – tālāk tā vairs nevaru un negribu, bet ir tik daudz darbu rindā un pienākumu, ka saņemamies un dodamies uz darbu. Veidojas apburtais aplis vai “vāveres ritenis”, līdz iestājas pilnīgs spēku izsīkums –  izdegšana, ar ko pašu spēkiem tikt galā izdodas retajam.

Skatāties šo ierakstu, ja tēma aktuāla! Varēsiet izvērtēt savu stresa līmeni, veicināt izpratni par stresa un izdegšanas iemesliem un domāt par iespējām, ko darīt. Būs arī mini-metodes no Labbūtības un stresa pārvaldības kursa (par ko stāstam vebināra beigās) visiem tiem, kas saka – man ir tik aizņemta diena, ka man nekādām metodēm nav laika.

VEBINĀRA GALVENĀS TĒMAS:

    • Kā saprast, ka stresa par daudz un rūpes par sevi vairs atlikt nevar.
    • Tipiskākie stresori darbā un to iemesli.
    • Stresa pārvaldības iespējas un paņēmieni.
    • Praktiskas ikdienā izmantojamas metodes stresa noturības trenēšanai.

VADA: Evija van der Beek

Pievienojies rudenī lielajam kursam, ja vēlies šajā tēmā iedziļināties un apgūt pilnībā. Informācija: https://metacoach.lv/event/labbutibas-un-stresa-parvaldibas-kurss/

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top