50 veidi kā nopelnīt vairāk naudas

Kādi ir tavi 50 veidi kā saņemt vairāk naudas?

Iespaidojoties no brīvdienās ar kolēģiem runātā par naudu un attiecībām ar naudu, nolēmu apkopot vienā vietā lielisku vingrinājumu, kas paaugstina apzinātību naudas jautājumos, kā arī paver nedaudz plašāk redzējumu un ļauj saskatīt vairāk iespēju.

Kopā vingrinājumam tev vajadzēs 40 minūtes. Tā kā atrodi klusāku vietu, kur neviens netraucēs, un noskaņojies šajā laikā darīt to un neļauties kārdinājumiem pārslēgties uz kādu vieglāku jautājumu vai darbu! 🙂

5 min.

1. Atbildi uz jautājumu “Cik tieši naudas es vēlos?” 

Summa jābūt ļoti konkrētai, kur tā nauda atrodas (vai tavā naudas kontā vai īpašumā vai kur tu to redzi), kad tev tā ir?

5 min

2. Atbildi uz jautājumu “Priekš kam man tā nauda?”

Reizēm mēs vienkārši vēlamies kaut ko, pat īsti neapzinoties priekš kam man tā ir. Tomēr tas ir svarīgs “lūzuma” punkts. Tiešām ir jāzina kam es to tērēšu un ko MAN tā dos. Jā-jā, tieši tev un nevienam citam. Jautājums jāatkārto līdz teikumā parādos es. 

Piemēram, es vēlos xxx Eur, lai nopirktu māju savai ģimenei. Priekš kam man tas ir? Lai viņi jūtas labi. Un priekš kam MAN tas ir? Lai es jūtos varens, ka varēju parūpēties par viņiem.

Reizēm tas ir grūtākais posms, jo bieži mēs vēlamies kaut ko priekš citiem, bet aizmirstam par sevi. Diemžēl tas tā ne vienmēr strādā un jāiet dziļāk.

30 min

3. Paņem lapu un sāc rakstīt 50 idejas kā tu varētu nopelnīt, saņemt, vinnēt naudu.

Viss kas nāk galvā! Nevērtē vai tas ir iespējams un vai tu no darīsi! Šobrīd vienīgais mērķis ir saraksts bez ierobežojumiem mūsu domāšanā vai uzskatos!

Nu, lūk, paies tik 40 minūtes, bet tev jau būs summa ko vēlies, priekš kam tev tā ir un jēga tam visam, dažas idejas kā naudu ģenerēt arī. Noteikti kaut kas būs arī ņemams un realizējams!

Lai veicas un vēlu visiem pārticīgu un pietiekami naudas visu sapņu realizācijai!

Laila Snidzāne

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top