Kristīne Akmentiņa

“Trešdienas ar koučiem” – Kristīne Akmentiņa

Šodien runāsim ar Kristīni Akmentiņu – personīgās izaugsmes un transformāciju kouču..

Kristīn, kā tu nonāci kouču aprindās?

“Koučings manā dzīvē nāca kā loģisks nākamais solis visam, ko biju apguvusi līdz šim. Kā sazemējums un ļoti racionāls rīks gan personīgai izaugsmei, veicot paškoučingu, gan arī konsultācijās ar klientiem, gan biznesā vadot komandu pretī uzņēmuma un individuālajiem mērķiem.”

Kāpēc koučings? 

“Lai arī sākotnēji nācu uz lekcijām ar skepsi, taču ātri vien pamanīju un arī praktiski ieraudzīju cik liela pievienota vērtība ir profesionālam koučam un koučinga sesijai. Cik viegs paliek skats uz dzīvi, uz plāniem vai mērķiem, kas liekas reizēm sapinušies kā dzijas kamoli grozā un, protams, liekas, ka tos atšķetināt nevarēs nekad. Taču tagad, liekot roku uz sirds, saku – VAR! – var atšķetināt. 

Mēs visi, tāpat kā viss dzīvais, tiecamies uz sauli, uz gaismu, uz izaugsmi. Koučings to spēj ātrāk un pa iespējami īsāko ceļu. Kas savukārt noved pie tā, ka kļūstam harmoniskāki, līdzsvarotāki, apzinātāki. Tāda arī mūsu apkārtējā vide, cilvēki. Līdz vienā brīdī saproti, ka pasaule arī, par kripatiņai, taču sakārtojas ceļam uz sauli.

Pati cik vien sevi atceros, esuma meklējusi atbildes uz jautājumiem – kāpēc, kā, ar ko, kādā veidā? Pašizaugsmes kursi, lekcijas, grāmatas – tas viss ir mana neatņemama ikdienas sastāvdaļa, gluži kā brokastis no rīta. Savu ceļu ejot nonācu pie tādiem instrumented kā astroloģija, taro, rūnas un nu šobrīd to visu loģiskā ķēdītē saslēdz arī koučings”

Kāds koučinga virziens tev ir vistuvākais?

“Mani ļoti saista tieši transformāciju tēma, jo pašai tā ļoti tuva. Kas mani labi pazīst vai seko līdz, redz cik ļoti es pati mainos pat pa mēnešiem, ne tikai gadiem ejot. Un tas nav stāsts par vizuālām pārmaiņām. 🙂 

Pati sev emu lielākais paraugs tam, ka principā mēs varam sasniegt visu, par ko sapņojam, spējam izdarīt vai paveikt jebko, kas tā teikt “iešaujas” prātā. Ir tikai jāierauga un jāapzinās, šķēršļi (lielākoties tādu nemaz nav, mēs tikai domājam, ka ir) un tad jāizveido mērķtiecīgs plāns uz sapni. Un brīdinu, saprotot šo vienkāršo algoritmu, var nonākt pie savā ziņā ”atkarības”- pēc jebkura sasniegtā sapņa seko nākamais, un tad nākamais. Un tad vairāki reizē un jau jaudīgāki un lielāki. Līdz saproti – robežu nav, tās ir tikai prātā!” 

Kas tev kouča darbā patīk visvairāk?

“Jau sākot konsultēt kā koučam ļoti ātri nonācu pie klienta “wow” sajūtas, pie tā, kad redzi vai nu sajūsmu, vai prieku, vai atvieglojumu tai brīdī, kad klients apzināti ierauga savu situāciju un visu par un ap to – risinājumu, sarežģījumu un pat plānu ar nākamiem soļiem. Un viss, kas atliek man kā koučam ir būt blakus klātesošam, atvērtam un apzinātam. “

Paldies, Kristīne, par tavu atklātību un degsmi! Lai tev daudz klientu ar lieliem sapņiem!

Suvukārt, ja vēlaties pieteiktie pie Kristīnes uz sesiju, lūk, arī viņas kontakti:

Kristīne Akmentiņa

mob. 22008482

e-pasts: kristine.akmentina@gmail.com

Facebook profils

Tiekamies nākamtrešdien! 🙂

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top