Ieva Zaumane

Kā runāt ar komandu par pārmaiņām?

Vai kādreiz esat iedomājies: Kāpēc mūsu organizācijā pārmaiņas ieviešas tik grūti? Kāpēc cilvēkiem tik grūti pieņemt jauno situāciju, darbības modeli? 

Ja Jūsu atbilde ir “Jā”, tad vēlos iedrošināt, sakot, ka pārmaiņas organizācijā var būt arī veiksmīgas, ja vien mēs ievērojam kādu likumu! Šis likums ir spēja sarunāties  par pārmaiņām komandā un vadītāja gatavība klausīties!

Šim nolūkam esmu izstrādājusi iekšējās komunikācijas instrumentu “Saruna par pārmaiņām”, kas palīdz reflektēt, atvērt sarunu, ar vieglumu runāt par neērto un satraucošo pārmaiņu laikā.

Kartīšu komplekts ietver 65 kartītes ar dziļiem, sistēmiskiem jautājumiem, pārmaiņu lomām un veidiem, kas izstrādātas tā, lai instrumentu var izmantot organizācijā gan vadības, gan darbinieku līmenī, gan likt lietā treneri un kouči, vadot individuālās un grupas sesijas. Turklāt komplektā iekļauti arī četri scenāriji, kā rīku izmantot, tajā skaitā attālinātai komunikācijai.

Ko iegūst vadītāji?

  • Ietaupīts laiks, domājot, kā labāk komunicēt pārmaiņas darbiniekiem.
  • Helikoptera skatījums uz situāciju no augšas.
  • Tūlītēja atgriezeniskā saite no darbiniekiem.
  • Dažādas perspektīvas, kas palīdz izlemt par labāko pārmaiņu virzīšanas stratēģiju.
  • Materiāls pārmaiņu vēstījumu veidošanai.
  • Jaunas iespējas attīstībai.
  • Iespēja stiprināt komandas attiecības.
  • Uzticēšanās kultūras iedzīvināšana uzņēmumā.

Instruments pieejams latviešu, krievu un angļu valodās.

Baltijas valstīs piegāde bez maksas, pārējiem pircējiem ļoti draudzīga piegādes cena.

Aicinu instrumentu iegādāt jau šodien, jo komplektu skaits ir ierobežots!

Vairāk uzzināsiet e-veikalā: talkaboutchange.org

Vairāk par instrumenta autori:

Esmu Ieva Zaumane Systemic Change dibinātāja un iekšējās komunikācijas stratēģiskā konsultante un vadības koučs. Biznesa psiholoģija, komunikācijas vadība un organizāciju sistēmas ir mana profesionālā aizraušanās un sirdslieta jau vairāk nekā 17 gadus.

Es ticu komunikācijai, sadarbībai, attiecībām kā biznesa veiksmes pirmsākumam un pamatu pamatam. Ļoti daudzos uzņēmumos vadītāji cīnās ar iekšējo komunikāciju kā milzu ziloni, ko nevar izkustināt no vietas. Mans nolūks ir parādīt, ka to virzot pa maziem soļiem, iespējams ne tikai to izkustināt, bet arī virzīt pa noteiktu ceļu. Tā var palīdzēt gan veidot veselīgu mikroklimatu, gan likt pamatus kultūrai, gan īstenot nozīmīgus projektus, gan pārdzīvot pārmaiņas un krīzes.

Vēlos palīdzēt vadītājiem kļūt par izciliem komunikācijas līderiem, jo ticu, ka tā iespējams iemantot darbinieku uzticēšanos. Un tieši uzticēšanās ir faktors, kas mudina darbiniekus sekot vadītājiem un ļauj kopā sasniegt izvirzītos mērķus.

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top