Joanna Kristīne Golubeva

“Trešdienas ar koučiem” – Joanna Kristīne Golubeva

Joanna Kristīne Golubeva – transformācijas koučs, MetaCoach centra koučinga trenere. Aizrautīga un radoša savā darbā un dzīvē. Dalās ar to, ko prot un zina, un vēl joprojām ir mācību procesā, jo tikai mācoties mēs uzzinām, cik maz mēs zinām.

Mūsu ierastās trešdienas rubrikas ietvaros uzdosim Joannai Kristīnei pāris jautājumus!

Joanna Kristīne, izstāsti, lūdzu, kā tu nonāci koučingā?

“Viss bija pa visam vienkārši – mani nosūtīja darba vieta uz kursiem, kura pamatā bija koučinga tehnikas, tās lika padomāt par sevi, dziļāk ieskatīties sevī. Un tajā brīdī, laikam nebiju gatava un teicu: “Nu, nē, tas nav domāts man!”. Un te piepildās teiciens – nekad nesaki nekad. Pēc kāda laika man atkal bija iespēja pamēģināt koučinga tehnikas un tad es ieraudzīju to patieso vērtību un efektivitāti. Sāku interesēties arvien vairāk un mani tas “ievilka”, tā apguvu pirmos soļus Polijā par metaforiskajām kartiņām, tad turpināju Latvijā. Joprojām pati mācos, jo koučinga pasaule ir ļoti interesanta un dažāda.”

Ko Tev koučings ir devis, kādi ir lielākie ieguvumi?

“Man koučings ir devis un turpina dot – jaunu dzīves līmeni. Es esmu pārliecinātāka par sevi, godīgāka savos jautājumos un atbildēs gan ar sevi, gan citiem, tāpat arī mērķtiecīgāka. Kopš sāku nodarboties ar koučingu, esmu sasniegusi 80% no saviem izvirzītajiem mērķiem, atlikušie 20% ir vai nu mainījušies, vai zaudējuši aktualitāti. Es daru darbu, kas man patīk un kas ir mana sirdslieta -vadu mācības un transformācijas spēles, koučinga sesijas.”

Kādi ir lielākie izaicinājumi, izmantojot koučinga metodes?

“Mūsu dzīvē, patiesībā, viss sākas ar sapni, ar patiesajām iekšējām vēlmēm. No sapņiem rodas mērķi, kuri pēc tam pārveidojas darbības plānā. Izaicinājumi ir divi – sapņot drosmīgi un pēc tam izveidot reālus un sasniedzamus darbības plānus. Ja nebūs pietiekami liels un aizrautīgs sapnis, tad zudīs iekšējā motivācija to sasniegt, tāpēc jāļaujas vīzijām, sapņošanai, jāatver ambīcijas. No otras puses, sapņi, kas nav pārvērsti mērķos un plānos, tā arī paliek – tikai sapņi, Arī plānam ir jābūt, kā sasniegt šo sapni, kā tas iederās manā realitātē, ko es pats darīšu, lai sasniegtu to, ko vēlos. Tāpēc koučinga sesijas lielākais izaicinājums ir to savienot, lai katrs klients pēc tam var dzīvot dzīvi, ko vēlas un pacelt savu dzīves līmeni.”

Vairāk par Joannas Kristīnes Golubevas darbības virzieniem:

“Metacoach” mācību centra trenere, transformācijas koučs, sistēmisko sakārtojumu fasilitatore, transformācijas spēļu vadītāja, metaforisko kartiņu “Sašņorē savu kurpju šnores!” un “Personību stāsti” autore.

Vada dažāda veida treniņus, kas vērsti uz personību iekšējo pasauli un pārmaiņu radīšanu klientu dzīvē, t.sk., radošuma koučings, par pašdisciplīnu, laika plānošanu un vadītprasmēm. 

Ja vēlaties sazināties ar Joannu Kristīni Golubevu, tad

rakstiet Joanna.golubeva@gmail.com,

zvaniet +37129480081,

lasiet https://www.transformationtraining.org    

vai https://www.facebook.com/Transformation-Training-ar-Joannu-Kristīni-Golubevu-496893427509772/.

Uz tikšanos nākanedēļ!

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top