Par disciplīnu un sasniegumiem

Par Disciplīnu…

Kāpēc ar lielo burtu? Jo uzskatu to par vienu no svarīgākām vadītāja un veiksmīga (vienalga kurā nozarē) cilvēka iemaņām. 

Protams, kādam izdodas ātri un bez piepūles, bet lielākai daļai cilvēku, lai sasniegtu vēlamo, lai realizēto savu mērķi ir jābūt nu ļoti pacietīgiem un disciplinētiem, jo ceļš sastāv no vairākiem soļiem, reizēm tūkstots un vairāk, reizēm neskaitāmi daudz, jo merķis paliek lielāks.. 

Katru dienu kaut viens solis!

Kas būs, ja to nedara? Zeme griežās, viss apkārt mainās un stāvot uz vietas tu patiesībā tiec atmests atpakaļ… Iedomājieties, ka jums jātiek uz augšu pa eskalatoru, kas iet uz leju…

Ja agrāk teica, ka, ja vēlies sasniegt vairāk, tad dari 110%. Ņemot vērā straujas izmaiņas apkārt, reizēm liekas, ka šī formula jau ir novecojusi un ir jādara 120 vai pat 130%, lai virzītos uz priekšu…

Kā to panākt? 


✍🏻 Pirmkārt, izplānojiet kādi tieši ir šie soļi. Rakstisku plānu vēl neviens nav atcēlis!
✍🏻 Otrkārt, neuzticieties savām smadzenēm! Kad jums negribēsies, kad būs nogurums, tās izdomās simts un vienu citas nodarbes. Un jūs atmetīs atpakaļ! Ierakstiet veicamo darbu kalendārā – katru dienu – cikos un cik ilgs laiks jums būs nepieciešams. Un dariet, dariet, dariet NEKAD neatceļot!

Kādi vēl paņēmieni Jums ir zināmi? Padalieties 😃

Autore: Laila Snidzāne

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top