Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

 • This event has passed.

Bezmaksas vebinārs “Mākslīgais intelekts un stress – ko ņemt vērā”

Augusts 16, 2023 @ 18:30 - 20:00

MĀKSLĪGAIS INTELEKTS UN STRESS - KO ŅEMT VĒRĀ

🤔 Kā tu uztver mākslīgo intelektu: tas ir draugs vai drauds tavai profesionālai un personīgai dzīvei?

“Ja pētījumi saka, ka MI ietekmēs 50% darba vietu, vai to vidū būs manējā? Vai man vēl būs darbs pēc 3 – 5 gadiem? Kas mainīsies manā ikdienā? Kā es spēšu pielāgoties? Kādas jaunas iemaņas un kompetences man jāapgūst un kad?” – šādi jautājumi rodas, domājot par mākslīgā intelekta (MI) ienākšanu ikdienas dzīvē un darba vidē. Daudzi jau izmanto tā piedāvātās iespējas, kādam pagaidām tas nav aktuāli, jo darbā nav nepieciešams, kāds uzskata, ka šī tikai tāda modes lieta, un kādam, domājot un lasot informāciju par MI perspektīvu nākotnē, rodas stress un bailes no nezināmā.

Šajā vebinārā runāsim par MI iespējamo saistību ar stresu, jo tas var gan būt stresa iemesls, gan palīgs stresa pārvaldībā un labbūtības veicināšanā, ātri atrodot visu nepieciešamo informāciju.

 

Mākslīgais intelekts pēdējā gada laikā ir diskusiju temats, un tā ietekme mūsu darbā un dzīvē ir nenoliedzama. Lai gan MI iespējas tiek uzskatītas par revolucionārām, tas var arī radīt stresu un trauksmi cilvēkos. Te MI mums piedāvā dažus stresa iemeslus, kāpēc cilvēkiem var būt  bažas un bailes par mākslīgā intelekta ietekmi nākotnē:

   • Darbvietu zaudēšana MI automatizācijas dēļ pārņemot ļoti daudzas profesionālās jomas, izraisot darba vietu zudumu un nenoteiktību par darba nākotni.
   • Bailes no sagaidāmajām pārmaiņās tuvākajos gados: darbinieki var justies MI apdraudēti un uztraukties, ka viņus aizstās mašīnas, izraisot stresu un trauksmi
   • Kontroles trūkums: MI sistēmas var pieņemt lēmumus bez cilvēka līdzdalības, kā rezultātā darbinieki zaudē kontroli savā darbā un tas palielina stresu.
   • Tehniskas grūtības un bailes kļūdīties: MI sistēmas var būt sarežģītas un grūti lietojamas, izraisot vilšanos un stresu darbiniekiem, kuri nepārzina šo tehnoloģiju.
   • Pārmērīga paļaušanās uz MI: darbinieki var kļūt pārāk atkarīgi no MI sistēmām, kā rezultātā tiek zaudētas kritiskās domāšanas prasmes un palielināts stress, ja tehnoloģijas nedarbojas.

Papildus varam pievienot arī  konkurence starp darbiniekiem, kas ātrāk apgūst MI sniegtās iespējas.

Visbeidzot, lai gan MI var radīt revolūciju tajā, kā mēs strādājam un dzīvojam, ir svarīgi laicīgi izvērtēt tā iespējamo ietekmi uz stresa līmeni, tad darīt visu, lai to novērstu. Vebinārā aicināšu katram izvērtēt savas attiecības un emocijas, kas saistās ar MI.

Vebināra noslēgumā pastāstīsim arī par padziļināto Labbūtības un stresa pārvaldības kursu, kura laikā ikvienam būs iespējams apgūt daudz vairāk stresa pārvaldības metodes (vairāk par 30 kopumā), jau mainīt savus ieradumus, uzklausīt citu pieredzi, iepazīties ar koučinga pieeju un tā metodēm, lai kursa noslēgumā patstāvīgi varētu sastādīt detalizētu, reāli izpildāmu savu labbūtību veicinošu darbības plānu, iekļaujot visas apgūtās zināšanas.

Pievienojies šim vebināram, ja MI un stresa tēma tevi uzrunāja, un vēlies mini bezmaksas koučinga sesiju, ejot cauri sagatavotajiem jautājumiem.

KO JŪS UZZINĀSIET VEBINĀRA LAIKĀ?

   • Mākslīgais intelekts un stress – kam laicīgi pievērst uzmanību
   • Ar MI saistītās iespējamās emocijas un stresa pazīmes
   • MI izmantošanas iespējas stresa pārvaldībai
   • Dažas praktiskas ikdienā izmantojamas metodes no Labbūtības un stresa pārvaldības kursa

ŠIS VEBINĀRS BŪS VĒRTĪGS:

   • ikvienam, kas vēlas veselīgas izprast MI iespējamo ietekmi uz stresa veidošanos
   • visiem, kas meklē iespējas apgūt praktiskas stresa pārvaldības un labbūtības metodes
   • speciālistiem un komandu vadītājiem, kas darbā atbild par darbinieku labbūtību

_________________________________
📋 INFORMĀCIJA:

   • 🖊 Nodarbība latviešu valodā!
   • 🕛 2023.gada 16. augustā/ 18.30-20.00 Zoom platformā
   • 📩 metacoach.riga@gmail.com
   • 📞 +371 29 412 983
   • 🎟 Dalības maksa: bezmaksas

==============👇
📩 REĢISTRĀCIJA VEBINĀRAM ŠEIT:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZYkdO2grDssEt1Slg7iScqSRWS4oa92QAyy
===============

VEBINĀRU VADA:

Evija van der Beek

Labbūtības un līderības koučs, supervizore, biznesa un koučinga trenere ar ilgstošu pieredzi vadītājas amatos starptautiskos uzņēmumos.

💎 ŠIS VEBINĀRS IR IEVADS PADZIĻINĀTAI LABBŪTĪBAS UN STRESA PĀRVALDĪBAS PROGRAMMAI, KAS SĀKSIES 14. SEPTEMBRĪ:

Šajā mācību programmā aicināts ikviens, kas vēlas atklāt veselīgai dzīvei un darbam nepieciešamos iekšējos resursus un uzlabot savu dzīves kvalitāti, apgūstot zināšanas un praktiskas stresa pārvaldības metodes un arī speciālisti, kas darbā atbild par darbinieku labbūtību. Kursa saturu un atsauksmes var lasīt šeit: https://metacoach.lv/event/labbutibas-un-stresa-parvaldibas-kurss/

Please follow and like us:

Details

Date:
Augusts 16, 2023
Time:
18:30 - 20:00
Event Categories:
, ,
Event Tags:
, , ,

Venue

Online

Organizer

MetaCoach Center
Telefona numurs:
+37129412983
Email:
metacoach.lv@gmail.com
Website:
www.metacoach.lv
Scroll to Top