Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

 • This event has passed.

Bezmaksas vebinārs “Komandu koučings komandas labbūtībai”

Novembris 14, 2023 @ 18:30 - 20:00

KOMANDU KOUČINGS KOMANDAS LABBŪTĪBAI

Mūsdienu dinamiskās un prasīgās darba vides apstākļos komandas labbūtība tiešā veidā ietekmē komandas darba rezultātu. Latvijā arī jau ir uzņēmumi, kur ir savi labbūtības speciālisti vai atbildīgie HR darbinieki, kuri rūpējas par labbūtības pasākumiem un ilgtermiņa programmām darbinieku labbūtības un labsajūtas veicināšanai. Komandas, kas jūtas harmoniski savstarpējā komunikācijā un sadarbībā ne tikai ir produktīvākas un inovatīvākas, bet tās arī rada vidi, kurā komandas locekļi aug gan personīgi, gan profesionāli.

Taču, ko darīt, ja visi šie kritēriji komandai nepiemīt? Ja ir gan darbu, gan savstarpējo attiecību “sastrēgums”? Visbiežāk tad HR speciālisti vai komandas vadītāji komandai noorganizē seminārus vai praktiskas nodarbības, lai apgūtu konkrētās nepieciešamās iemaņas un zināšanas. Retāk Latvijā izvēlas piesaistīt profesionālu kouču jeb izaugsmes veicinātāju, kas piedāvā komandai pašai strādāt ar konkrēto tēmu, uzstādīt sesiju mērķus un visiem kopā domāt par iespējamiem risinājumiem. Tamdēļ mēs šajā vebinārā runāsim par koučinga pieeju kā iespējamo darbinieku profesionālās izaugsmes formātu un izstāstīsim arī vairāk, kas ir komandu koučings, ko tas dod organizācijai un arī komandas dalībniekiem.

Vebinārā uzzināsiet:

    • Kas veicina un kas neveicina komandas labbūtību
    • Kas ir komandu koučings un kad to izmantot
    • Iespējamie ieguvumi pēc koučinga sesijām komandas un uzņēmuma līmenī
    • Metodes, ko  izmantot komandas labbūtībai
    • Piemēri no Lailas & Evijas prakses un atbildes uz jūsu jautājumiem.

Vebinārs būs noderīgs koučiem, kas vēlas papildināt zināšanas un praksi tieši komandu vadīšanā, noteikti noderēs arī komandu vadītājiem un līderiem, kas atbild par komandām un arī HR speciālistiem, lai iepazītos ar komandu koučinga pieeju kā vienu no darbinieku profesionālās attīstības un labbūtības veicināšanas iespējām.

Vebināra noslēgumā interesentiem pastāstīsim par padziļināto komandu koučinga kursu, kas sāksies 2024.gada janvārī: https://metacoach.lv/event/praktiskais-komandu-koucings/.

VADA:

Evija van der Beek

Labbūtības un līderības koučs, supervizore, Emocionālās inteliģences, labbūtības līderības un koučinga mācību vadītāja ar ilgstošu pieredzi vadītājas amatos starptautiskos uzņēmumos.

Laila Snidzāne

“MetaCoach” mācību centra vadītāja. Praktizējošais koučs, biznesa iemaņu, koučinga un personības attīstības programmu trenere. Augstākā līmeņa vadītāja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mazo un vidējo komandu vadīšanā un attīstībā dažādu nozaru uzņēmumos.

_________________________________

📋 INFORMĀCIJA:

    • 📌 Bezmaksas vebinārs “Komandu koučings komandas labbūtībai”
    • 🖊 Vebinārs latviešu valodā!
    • 🕛 2023.gada 14.novembrī / otrdienā / 18:30-20:00
    • 📩 metacoach.riga@gmail.com
    • 📞 +371 29412983
    • 🎟 Dalības maksa: BEZMAKSAS

===============👇

📩 REĢISTRĒTIES ŠEIT:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZclcu6grDItG9WIzf5T1ge0qJuli8LHVfiL 

(Vebināram reģistrācija ir obligāta, lai saņemtu piekļuves datus).

===============

Please follow and like us:

Details

Date:
Novembris 14, 2023
Time:
18:30 - 20:00
Event Categories:
, , ,
Event Tags:
, , , , ,

Venue

Online

Organizer

MetaCoach Center
Telefona numurs:
+37129412983
Email:
metacoach.lv@gmail.com
Website:
www.metacoach.lv
Scroll to Top