10 iemesli vērsties pie kouča

10 iemesli vērsties pie kouča

 

 1. Mērķi: jūs izveidosiet reālistiskākus mērķus, kas jūs motivēs.

Daudzi cilvēki nekad nav veidojuši Mērķu Noteikšanas Stratēģiju, tāpēc, kad viņiem jautā: “Ko jūs gribat?”, vairums vienkārši atbild: “Es zinu, ko es nevēlos.” Koučs jums palīdzēs veikt mērķu izvirzīšanu un palīdzēs noteikt reālistiskus, sasniedzamus un patiesus mērķus.

Pareizo mērķu izvēle – tā ir vesela māksla un koučs palīdzēs jums noskaidrot jūsu personiskās vērtības, atrast tos graudus, no kuriem radīs jūsu unikālos, autentiskos mērķus. Mērķus, kas balstīti uz jūsu vērtībām, jūs dabiski motivēs.

 

 1. Sasniegumi: jūsu mērķi, uzdevumi un projekti tiks veikti ātrāk.

Darbs ar kouču var ietaupīt laiku, jūs uzzināsiet, kā būt daudz efektīvākam, darbīgākam un produktīvākam visā, ko darāt, visos jūsu dzīves aspektos. Koučs padalīsies ar jums ar rīkiem un metodēm, un viss tiks paveikts divreiz ātrāk.

 

 1. Skaidrība: jūs pieļausiet mazāk kļūdu.

Darbs ar kouču ļauj gūt skaidrību attiecībā uz jebkuru situāciju, kas dod iespēju veikt pareizo izvēli un pieņemt vajadzīgo lēmumu, lai virzītos uz priekšu.

Koučs jūs nemācīs un nesniegs padomus, tik līdz jūs nelūgsiet viņu par to parunāt, iemācīt.  Ar kouču jūs strādāsiet pie jūsu ideālās dzīves, jums tiks piedāvāts vizualizēt jūsu nākotni, lai nešaubītos par to, kā izvēlēties ceļu, kas atbilst tieši jums.

 

 1. Orientēšanās: jūs pārvietojaties uz priekšu savā profesionālajā un personiskajā dzīvē.

Strādājot ar kouču, jūs redzēsiet, kur atrodaties tagad, un ko vēlaties darīt, lai nonāktu tur, kur vēlaties; kādi ir jāveic soļi, lai attīstītos un sasniegtu savus mērķus. Šie soļi ne vienmēr vedīs jūs līderos vai pārvietos jūs augšup pa karjeras kāpnēm. Dažreiz cilvēki vienkārši vēlas būt laimīgi un tas ir pilnīgi normāli. Strādājot pie tā, ko vēlaties, jūs varēsiet koncentrēties uz pozitīvo dzīves viļni un baudīsiet procesu.

 

 1. Laime: jūs varat samazināt problēmu skaitu savā dzīvē.

Lielākā daļa cilvēku piekritīs, ka laime ir svarīga viņu dzīvē. Lai kļūtu laimīgs, ir jāsamazina problēmu skaits un jāspēj tikt galā ar jebkuru dzīves sarežģītību. Atcerieties, ka dzīve ir pārāk īsa un problēmas ir pārāk dārgas. Strādājot ar kouču, jūsu laime palielināsies, bet problēmas risināsies.

 

 1. Finanses: jūs visdrīzāk pelnīsiet vairāk naudas.

Jūsu koučs palīdzēs jums izmantot jūsu spēju pelnīt naudu, proti, iegūt paaugstinājumu, izvēlēties labāku profesiju, sākt savu biznesu, uzlabot rentabilitāti, iegūt lielāku vērtību saviem klientiem, izvēlēties pareizo cenu veidošanu, uzlabot veiktspēju un citu. Protams, koučings ir personīgs, bet tas praktiski vienmēr ietver spēcīgu finanšu aspektu.

 

 1. Stress: jums dzīvē būs daudz mazāk stresa.

Kouči zina, kā palīdzēt jums noņemt stresu, integrēt visus jūsu dzīves aspektus, vienkāršot vai atvieglot jūsu darbu, pārorientēties ap to, kas padara jūs laimīgu. Kas ir labs peļņas un jūsu personiskās efektivitātes paaugstināšanā, ja esat pārāk nervozs un nebaudāt procesu?

 

 1. Efektivitāte: jūs būsiet daudz efektīvāks un ietekmīgāks ar katru cilvēku savā dzīvē.

Saskarsme rada dzīvi. Koučs ir komunikācijas eksperts un strādā ar jums, paskaidrojot, kā veidot sakarus ar citiem cilvēkiem: aktīvi klausīties, ietekmēt, motivēt, sniegt atbalstu utt. Ir vairāk nekā 100 komunikācijas un klausīšanās prasmes, ko jūs varat iemācīties no kouča.

 

 1. Iesaiste: Jūs kļūsiet daudz pievilcīgāks citiem.

Cilvēkus piesaista tie produkti vai pakalpojumi, kas viņiem patīk visvairāk, vai cilvēki, kuri tos piedāvā. Šo procesu sauc par pievilcību. Un tas tiešām darbojas. Tas arī aizstāj lielāko daļu reklāmas, mārketinga, pārdošanas un citu dārgu darbību. Jūsu koučs jūs iepazīstinās ar šo likumu un palīdzēs to īstenot praksē.

 

 1. Dzīve: Jums būs labāka dzīve, ne tikai labāks dzīvesveids.

Pēdējos gados cilvēki sāka ļaunprātīgi lietot terminu “dzīves kvalitāte”, bet cilvēku tendence, kas tiecas radīt labāku dzīvi, paplašinās. Patiesībā cilvēki pārskata savus priekšstatus par “labu dzīvi” (precas, dzemdē bērnus, nopērk automašīnu, iegūst perspektīvo darbu, baznīca svētdienās, 4 atvaļinājuma nedēļas), un pašlaik veido savu brīnišķīgo dzīvi, kas ir tāla no vispārpieņemtajiem standartiem. Kouči saprot “dzīves dizaina” procesu un ir palīdzējuši daudziem cilvēkiem mainīt viņu dzīvi pēc savas garšas un projektēt to “labāko dzīvi”. Varbūt jums ir pienācis laiks radīt savu apbrīnojamo un neatkārtojamo dzīvi?

 

Ja meklējiet savu kouču, droši ieskatieties lapā https://metacoach.lv/kouci/ . Lai Jums skaists ceļš un ātra attīstība!

 

 

 • Punkti idejām ņemti interneta dzīlēs 🙂
Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top