Dzīves un darba līdzsvars

Dzīves un darba līdzsvars – vai tāds vairs iespējams?

Evija van der Beek 11.maija vebinārā – diskusijā lielākā 70 cilvēku auditorijas daļa atzina, ka dzīves/darba līdzsvars ir iespējams, bet kā kuru dienu. Tikai 10% atzina, ka tāda vairs nav. 

Evija dalījās jaunā savā skatījumā un atziņā, ka šobrīd tiem, kas jau gadu strādājuši no mājām, paralēli parastajai dzīvei bērnu skolojuši, pielāgojušies jaunam darba ritmam un daudzi – darba apjomam, darba/dzīves līdzsvars tā klasiskajā izpratnē ir zudis.  Drīzāk varam runāt vienkārši par DZĪVES līdzsvaru, savienojot darbu ar mājas dzīvi. Arī Pensilvānijas Universitātes profesors Frīdmans jau 1991. gadā radīja Darba / dzīves integrācijas projektu, kas aicina integrēt darbu 4 dzīves sfērās, veidojot sinerģiju, nedalot tās:

  • darbs, skola,
  • mājas,
  • sabiedrība, komūna,
  • pats (ķermenis, prāts, gars, pašizaugsme).

Noskatieties video, ja vēlaties  uzzināt vairāk ne tikai par šo tēmu, bet arī par MetaCoach skolā rudenī organizēto Labbūtības un stresa pārvaldības koučinga programmu (https://metacoach.lv/event/labbutibas-un-stresa-parvaldibas-koucinga-programma/) . Par tās ieguvumiem vebinārā stāstīja arī šīs programmas absolvente, HR speciāliste Elīna Melne. 

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top