Zanda Kristovica

“Trešdienas ar koučiem” – Zanda Kristovica

Un, kā jau ieraksts trešdienā, “bāžam degunu” kāda kouča dzīvē. Šodien mūsu viešņa – Zanda Kristovica.

Zanda, kādā koučinga virzienā tu strādā un kāpēc tieši tajā?

Sākotnēji strādāju tieši saistībā ar darba jautājumiem. Tapēc, ka man pašai šie jautājumi bija tuvi sirdij un zināju, ka varu veiksmīgi palīdzēt saviem klientiem. Praktizējot koučingu, nonācu līdz apziņai, ka man visvairāk patīk strādāt ar jautājumiem, kas saistīti ar nākotnes vīziju – strādāt ar cilvēkiem, kas nezina, ko tālāk dzīvē darīt, kas saprot, ka kaut kas jāmaina, bet nezina ko. Šis virziens man deva papildus motivāciju, jo rezultāti bija brīnišķīgi. Es sajutu, ka man ļoti patīk palīdzēt cilvēkiem ieraudzīt to, ko viņi pat nav iedomājušies.

Šobrīd esmu attīstījusi savas prasmes, kombinējot metodes un strādāju arī koučinga/mentoringa metodēm, lai sasniegtu labakos rezultātus. Tā pat esmu  uzsākusi strādāt arī jautājumiem, kas saitīti ar attiecībām.

Kas tevi koučingā “ievilināja” un ko tieši tas ir devis jūsu dzīvē?

Sakotnēji es biju skeptiska par koučinga rezultātiem, vai vispār tas strādā. Biju no tam personām, kas neticēja ka tas var vispar strādāt. Kad sāku mācīties MetaCoach un izmēģināt tehnikas – man atvērās acis un sapratu, ka koučingam nav robežas un tas ir pats vērtīgākais veids, kā induviduāli strādāt ar cilvēkiem gan ikdienā, gan tieši uz mērķi. 

Koučings arī mainīja manu dzĪvi, manu skatījumu uz cilvēkiem un visu, kā cilvēki uztver lietas un situācijas. Man ir uzlabojušās attiecības ar tuvājiem cilvekiem un arī darba attiecības, jo spēju vieglāk saprast cilvēkus un pieņemt viņus tādus, kādi viņi ir un man neveidojas viedoklis, kuram nav nekāda  nozīme.  Šīs zināšanas, ko man ir devis koučings ir atvieglojis manu dzīvi.

Kas ir tas ar ko tu īpaši lepojies, var būt kāds profesionāls stāsts? 

Mani klienti ir mans veiksmes stāsts un katra klienta sasniegumi mani iepriecina un liek lepoties. Viss kas notiek koučinga sesija, tas paliek sesija 😊 

Ja vēlaties uzzināt par Zanda vairāk, droši sazinieties!

Zanda Kristovica

Tel.: +371 27717189

E-pasts: zanda@smartedu.lv

www.smartedu.lv

Paldies Zandai par atklātību un uz redzi nākamnedēļ!

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top