Tatjana Kučerenko

“Trešdienas ar koučiem” – Tatjana Kučerenko

 

Ir laiks rubrikai “Trešdienas ar koučiem” un šodien mūsu viešņa ir Tatjana Kučerenko 🙂

Tatjana, pastāsti, kāpēc koučings?

Vairākus gadus es organizēju seminārus psiholoģijā, aktīvi “atstrādājot” savus jautājumus gan grupā, gan individuāli. Pāris gadus atpakaļ sajutu, ka mans fokuss ir virzīts uz jautājumu atrisināšanu un transformēšanu ar psiholoģijas paņēmieniem un pārsvarā strādājot vai nu ar pagātni vai ar esošo situāciju. Sajutu ka man pietrūkst fokusa un enerģijas nākotnes plāniem. Paralēli šīm sajūtām vēlējos apgūt metodes kas ļautu efektīvāk pildīt savus darba pienākumus.

Pastāsti lūdzu par saviem prakses instrumentiem, kā tie iet kopā ar koučingu?

Paralēli koučingam es mācos kinētisko imidžu. Esmu iedvesmojusies par to, kā savu personību un attīstību mēs varam lieliski ietekmēt strādājot ne tikai no “iekšas”, bet arī iedarbojoties no “ārpuses” piemēram ar kinētiskā imidža palīdzību.

Kas ir kinētiskais imidžš?

Ikdienā mēs uztveram citus cilvēkus ar zemapziņu, “nolasot” cilvēku jau pirmajās pāris sekundēs, nemaz neuzsākot sarunu. Tas notiek arī procesos, kad uzstājamies vai prezentējam sevi svarīgos dzīves momentos vai uz skatuves, to mēs apzināmies un gatavojamies. Bet, ļoti bieži cilvēki nepievērš uzmanību tam,  kā viņi sevi pasniedz pirms un pēc šiem notikumiem, kā arī ikdienā. Piemērsm, kā atver durvis un ienāk telpā, kā sasveicinās, kā apsēžās, cik daudz telpas aizņem, vai jūtas pārliecināti vai bailīgi.

Daudzi cilvēki domā, ka stresa situācijās viņi varēs izmantot to, ko ir izlasījuši grāmatās vai saņēmuši padomu no kāda. Diemžēl tā nenotiek. Stresa situācijās cilvēk bieži vien “atkrīt uz saviem bāzes iestatījumiem” fiziskajā līmenī. Ķermenis vienmēr runā taisnību un apkārtējie ar savu “dzīvnieka prātu” to uzreiz jūt. Es palīdzu šos momentus ieraudzīt un ar praktiskiem piemēriem un uzdevumiem mainīt sava ķermeņa reakcijas. Protams, ir svarīga prakse un atkārtošana, līdz nomainās “bāzes istatījumi”.

Tatjana, pastāsti, kāds koučs Tu esi?

Pamatā sevi nosauktu par transformācijas kouču, kam patīk strādāt ar mērķu sasniegšanas tēmām, kur jāpieņem lēmumi un jārīkojas.

Kas ir tavi klienti?

Pārsvarā sievietes, kas vēlas iegūt iedvesmu un rast sevī enerģiju, lai veidotu pasauli sev apkārt atbilstoši savām vēlmēm. Tāpat procentuāli ir daudz klientu kas vēršas pie manis darba maiņas posmā.

Novēlējums Jums visiem no Tatjanas šodienā:

Sajust drosmi būt pašiem.  Manuprāt, tieši ar šo sākas lielākās pārmaiņas.

Ja vēlies iepazīties vai pieteikties uz sesiju, sazinies ar Tatjanu pa tiešo rezervējot laiku Calendly vai sazinoties Instagram.

Citi kontakti saziņai:

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top