Linda Vanaga

“Trešdienas ar koučiem” – Linda Vanaga

Atgriezīsimies pie mūsu trešdienas rubrikas ar koučiem un to ceļu līdz jaunai profesijai un tajā. Šodien mūsu viešņa ir Linda Vanaga 🙂

Linda, kāds Tev pašai ir ieguvums no koučinga? 

Kad sāku mācīties koučingu, mans mērķis bija to izmantot darba jautājumu risināšanai. Bet es ieguvu daudz, daudz vairāk. Koučings man ir palīdzējis vairāk izprast sevi, mainīt savus traucējošos uzskatus, vieglāk pieņemt pareizos lēmumus un ātrāk nonākt pie nospraustā mērķa. Ir vieglāk dzīvot, zinot tās visas koučinga tehnikas un metodes, ko MetaCoach iemācīja 🙂  Un es esmu ieguvusi jaunu, aizraujošu nodarbošanos – būt par kouču. 

Pastāsti, kāds koučs Tu esi, un par kādam tēmām cilvēki pie Tevis var griezties?

Kā mani klienti ir teikuši, esmu gaišs koučs – pozitīva, atbalstoša un ļauju otram cilvēkam brīvi justies. Vēl esmu vērsta uz detaļām, pamanu tādas detaļas, kuras pašam klientam ir atklājums. Un detaļas ļoti palīdz ieraudzīt jaunas iespējas.

Tā ir sanācis, ka koučoju par dažādām tēmām – sākot ar mērķi izpildīt projektu, beidzot ar dzīves mērķa meklēšanu. Sākotnēji vēlējos būt transformācijas koučs, bet klientu izvēlētās tēmas pateica priekšā, ka jābūt elastīgai. Man šī dažādība patīk. Tomēr visvairāk no visām tēmām mani saista tēmas par uzskatu un ieradumu maiņu, kā arī tēmas par dzīvi – vērtības, dzīves lomas, dzīves kvalitātes uzlabošana.

Un kas vēl Tev patīk kouča profesijā?

Man patīk strādāt ar cilvēkiem, kuriem ir svarīga attīstība – gan darbā, gan privātajā dzīvē. Tādi ir mani klienti. Kouča profesija sniedz lielu gandarījumu – klienti dalās ar pozitīvām atsauksmēm un ar saviem sasniegumiem. Patīk redzēt, ka koučings dod rezultātu. 

Ja jums ir vēlme uzzināt ko vairāk par Lindu, vai arī sazināties ar koučinga sesijas iespējām, lūdzu meklējiet kontaktus šeit vai arī rakstiet Lindai Instagram profilā: https://www.instagram.com/pilnvertigasdziveskoucings/

 

Tiekamies kādu citu trešdienu un lai jums veiksmīgs nedēļas turpinājums!

Jūsu MetaCoach

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top