Inga Šnuka

“Trešdienas ar koučiem” – Inga Šnuka

 

Turpinām iepazīt ar mūsu lieliskiem un tik dažādiem koučiem! 🙂 Šodien pie mums ciemos ir Inga Šnuka.

Inga, kā Tu sevi raksturotu 3 teikumos?

Daru, pat ja šaubos. Daru, pat ja baidos. Uzdodu daudz jautājumus un tad dodos pie sevis vai pasaulē meklēt atbildes uz tiem.

Kā Tu nokļuvi koučinga pasaulē?

Jau padsmit gadus es esmu taroloģe un ikdienā palīdzu cilvēkiem risināt viņu situācijas, ņemot talkā taro kārtis un viņu sniegtās atbildes. Sesiju gaitā nereti dzirdēju klientus sakām – nu jā, man jau pašai tā šķita, bet baidījos noticēt…labi, ka kāds pasaka no malas.

Tad es nolēmu mācīties koučingu. Es vēlējos apgūt tehnikas, kas ļautu iedrošināt cilvēku atbildes meklēt pašam sevī, jo ne vienmēr tās atrodamas tikai ārpusē.

Mācību laikā es ieguvu vērtīgu pieredzi arī priekš sevis, atklājot dažādus neierastus aspektus, kā uz savām situācijām palūkoties no malas, kādus jautājumus sev uzdot, lai atbildes iedrošinātu rīkoties savā labā.

Ar ko koučings atšķiras no taro kāršu sesijas?

Koučinga sesijā klients ļaujas kouča uzdotiem jautājumiem un PATS MEKLĒ ATBILDES sevī. Ir atbildes, ko sniedz viņa prāts. Ir atbildes, ko sniedz viņa sirds. Tas ir klienta individuāls process, kam viņš iet cauri. Sesijas rezultātā klients visbiežāk jūt gandarījumu, ka PATS atradis vērtīgas atklāsmes, ko izmantot savā labā. Šajā sadaļā es mēdzu izmantot arī metaforiskās kartiņas.

Savukārt taro kāršu sesijā klients UZDOD JAUTĀJUMUS, taču atbildes tiek skatītas taro kārtīs. Es šajā procesā esmu vidutājs, kas kāršu sniegtās atbildes palīdz iztulkot klientam saprotamā valodā.  Taro kārtīs mēs varam ieraudzīt gan sevi, gan citu iesaistīto personu ietekmi uz risināmo tēmu. Tāpat arī varam saņemt vērtīgus padomus vai pieturpunktus, kas var būt noderīgi brīžos, kad nepieciešams papildus atbalsts no malas.

Un kā šos abus apvieno?

Taro – koučinga sesija ir reizē darbs ar iekšiņu un āriņu. Vispirms klients ieskatās sevī un tad uz interesējošo tēmu palūkojas ar skatu no malas. Saliekot kopā abas šīs atklāsmes var gūt ļoti efektīvu un visaptverošu situācijas analīzi, kā arī vērtīgu darbību plānu nākamiem soļiem.

Kas ir Tava mērķauditorija?

Tie ir cilvēki, kas negaida gatavas atbildes pienestas uz paplātes, bet gan paši ir gatavi darboties, veidojot savu dzīvi kvalitatīvi un jēgpilnu.

Strādāju gan ar individuāliem klientiem, gan grupām.

 

Paldies, Ingai par dalīšanos!

 

Ja vēlies arī Tu izmēģināt šo unikālo kombināciju, sazinies un Ingu un vienojieties par tikšanās laikiem! 🙂

Kontakti:

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top