Ilze Eglīte

“Trešdienas ar koučiem” – Ilze Eglīte

 

Katrs pavasaris vienmēr ir prieka pilns! Un ne tikai tāpēc, ka daba mostas, bet arī tāpēc, ka jaunie kouči pabeidz mācības, saņem savas profesionalitātes apliecinājumus un sertificējas. Šodien iepazīstināsim ar Ilzi Eglīti!

 

Ilze, saki, lūdzu, kāds Tev pašai ir ieguvums no koučinga? 

Tā kā pati nonācu līdz koučingam ar jautājumiem “ko man tālāk darīt, kur iet”, tad ieguvumu redzu apzinātā pieejā saviem mērķiem, sapņiem, vēlmēm un idejām. Koučings dod kvalitatīvu laiku, lai iedziļinātos, saliktu visu pa plauktiņiem un koncentrētos uz risinājumu, nevis problēmu. Priekš manis tā ir lieliska iespēja sarunai ar sevi.

Pastāsti, kāds koučs Tu esi, un par kādam tēmām cilvēki pie Tevis var griezties?

Godīgi, savu “ES” koučingā vēl meklēju. 🙂 Man svarīgi ir tēmu saprast, justies tajā profesionālai. Zinu droši, ka karjera, darba un privātās dzīves līdzsvars & kvalitāte kā arī mērķtiecība, ir man tuvas un saprotamas tēmas, kurās redzu, ka klientiem varu dot visvairāk, kur var būt noderīga arī mana dzīves un darba pieredze.

Skatos arī biznesa koučinga virzienā, gribētos likt lietā zināšanas, kas iegūtas pēdējo piecu gadu laikā, pētījumu nozarē.

Un kas vēl Tev patīk kouča profesijā?

Kouča profesijā visvairāk patīk tas, ka varu būt noderīga kā arī tas, ka attīstības iespējas ir nebeidzamas.

 

Ja vēlies pieteikties pie Ilzes uz sesiju, sazinies:

Ilze Eglīte

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top