Joanna Kristīne Golubeva

Joannas pārdomas par padziļināto transformāciju koučinga kursu…

Transformācijas kurss un pārdomas pēc tā…

 

Tas bija tik satraucoši – palaist pirmo savu kursu, pilnīgs mans autordarbs, izdomāts, izsapņots, uzrakstīts. Tā, it kā atkal 1.septembrī uz skolu, vienīgi gladiolu rokās pietrūka.

Es kopā vēl ar 9 fantastiskiem cilvēkiem iesākām mācīties padziļināti par transformācijas koučingu. Domāju, ka visiem mums tas bija vairāk kā vienkārši tehniku apgūšana. Tās bija dziļas sarunas, interesantas diskusijas, klusuma pauzes un ļoti aktīva darbība ar savām vērtībām, mērķiem.

Katru moduli, ko es gatavoju, es domāju par kopējo sistēmu, lai viens papildina otru, tāpat arī tehnikas – lai ir gan zināmās, bet padziļināti – ar kādu īpašu akcentu, un pilnīgi jaunas tehnikas, kas iedot azartu mēģināt.

Ko ieguva dalībnieki? Izpratni, laiku sev, biedra plecu, pašmotivāciju turpināt darīt, iekšējo mieru un, protams, ka koučinga tehnikas.

Kāds būs nākamais transformācijas koučinga kurss? Jaudīgs, ar vēl dažām jaunām tehnikām, jo es arī mācos, ar jaunu sistēmisku skatījumu uz pasauli un noteikti ar lieliskiem cilvēkiem, kuri izvēlēsies padziļināti apgūt transformācijas koučingu.

 

Tiekamies jau rudenī, lai turpinātu šo ceļojumu kopā!

Joanna Kristīne Golubeva

 

Kur palasīt vairāk? Šeit: https://metacoach.lv/event/padzilinata-koucinga-pragramma-transformacijas-2021/

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top