Evita Zelmene

“Trešdienas ar koučiem” – Evita Zelmene

 

Šodien iepazīstinām ar mūsu skolas kouču un lielsku cilvēku – Evitu Zelmeni! Evitas moto ir “Dzīvot ar baudu – viegli un ar mīlestību pret sevi un dzīvi! Par izvēlēm , kas rada prieku!”, bet strādā viņa ar tādiem jautājumiem kā personiskā izaugsme, bailes, perfekcionisms, mammas un sievietes loma. 

Uzzināsim nedaudz vairāk!

 

Evita, kā nokļuvi līdz koučingam?

Mani vienmēr ir interesējis cilvēks un ir bijusi liela vēlme atklāt instrumentus, lai varētu uzlabot savu un citu  dzīves kvalitāti un pašsajūtu. Tika apmeklēti dažādi semināri, izlasītas pašizaugsmes grāmatas, no katra iegūts kāds brīnišķīgs instruments. Bija  izveidojusies instrumentu koferītis un radās dziļa nepieciešamība ar to dalīties, un parādīt citiem, cik ļoti mūsu dzīve un  notikumi tajā ir atkarīga no mūsu izvēlēm, darbībām. Meklējot iespēju kvalitatīvi palīdzēt klientiem, atklāju koučingu.

 

Kas ir tas, kas Tev patīk koučingā?

Koučings mani uzrunāja ar savām daudzajām tehnikām un metodēm, spēcīgajiem jautājumiem, iespēju pielietot gandrīz jebkurā situācijā. Man patīk, ka koučings palīdz izveidot klientam reālu plānu un, to realizējot, klients sasniedz savus mērķus. Kā vienu no brīnišķīgākajām koučinga spējām uzskatu – virzību uz nākotni, iespēju klientam no “šī brīža” kurā viņš atrodas, sajust un reāli ieraudzīt nākotnes iespējas. Koučings arī lieliski ļauj paskatīties pašam uz sevi, ieraudzīt, kas patiesi klientam ir svarīgs un nozīmīgs, apzināties savas vērtības, mainīt traucējošus paradumus. Es koučingu redzu, kā spēcīgu , uz nākotni vērstu, instrumentu, lai uzlabotu savu pašsajūtu un vispārējo dzīves kvalitāti.

 

Ko Tu kā koučs piedāvā klientam?

Koučinga sesijā klientam ir iespēja drošā, atbalstošā, konfidenciālā vidē, veltot laiku sev, ieraudzīt savas dzīves lielo bildi un savu vietu tajā. Turpinot apgūt, pie Joannas, transformācijas koučingu, piedāvāju iespēju strādāt ar savām vērtībām, uzskatiem, iekšējo ES izjūtu.

 

Ja vēlies vienoties ar Evita par individuālo sesiju vai uzdot jautājumi, sazinies pa tiešo:

Evita Zelmene

 

Lai veiksmīga, iedvesmojoša un priecīgiem notikumiem bagāta nedēļa!

Ar cieņu,

MetaCoach komanda

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top