Agnese Žagata

“Trešdienas ar koučiem” – Agnese Žagata

Koučings ar katru gadu paliek arvien populārāks rīks gan privātās, gan darba dzīves apskatīšanai un, ja nepieciešams, attīstības paātrinājuma iedošanai.

Bet kas ir viņi – kouči? Cilvēki, kas ir apmācīti profesionāli klausīties, uzdot jautājumus un ar koučinga tehniku palīdzību palīdzēt Jums šķetināt sareģītākus jautājumus.

Nolēmām jums nedaudz pastāstīt par šīs profesijas pārstāvjiem rubrikā “Trešdienas ar Koučiem”! 

Un šodien par Agnesi Žagatu 🤩

❓Agnese, pastāsti, kā Tavs ceļs ir aizvedis tevi līdz koučingam?

Agnese Žagata:

“16 gadu vecumā uz krekliņa ar zelta burtiem uzdrukāju “Savas dzīves pavēlniece” un ar šādu pārliecību esmu gājusi un veidojusi savu dzīves ceļu – man vienmēr ir bijusi pārliecība, ka viss ir manās rokās – kādu dzīvi veidoju, kā dzīvoju un kā par to jūtos. 

Manos plauktos pārsvarā ir grāmatas par pašizaugsmes tēmām sākot no veselīga dzīvesveida pamatiem līdz ieskatam dvēseles dziļumos. Pirms gadiem desmit biju pat pārāk iedziļinājusies veselīga dzīvesveida tēmās un, dzīvojot Kanādā, veltīju daudz laika, lai kļūtu par holistiska dzīvesveida kouču, taču tad 2014. gadā neplānoti atriezos Latvijā un nokļuvu ciešā saskarē ar biznesa vidi, kas mani fascinē un ļoti iedvesmo – ar gandarījumu atbalstīju Latvijas uzņēmējus un veidoju pasākumus uzņēmējdarbības veicināšanai līdz sajutu, ka ir pienācis laiks darīt pašai, un kopā ar savu dzīves biedru sāku veidot izaugsmes un sadarbības platformu UP Movement. 

Kopumā nu jau 15 gadus esmu ļoti aktīvi apmeklējusi visdažādākos personīgās un biznesa izaugsmes kursus sevis pašas pilnveidei, pēdējos 6 gadus pati esmu rīkojusi gan ievērības cienīgas biznesa konferences, gan nelielus pašizaugsmes seminārus līdz saskāros ar koučingu un sapratu, kas šis ir lielisks veids kā augt pašai un savas zināšanas likt lietā, lai atbalstītu izaugsmes ceļā arī citus. 

Kļūt par kouču ir bijs viens no maniem labākajiem lēmumiem un katra koučinga sesija man sniedz ļoti lielu prieku un gandarījumu.”

❓Kas ir tas interesantākais kouča profesijā?

“Manā pieredzē koučinga sesijās pazūd vecuma faktors un gadās, ka ļoti līdzīgus jautājumus risina gan sešpadsmit gadīga jauniete, gan dzīves pieredzes bagāta dāma ap sešdesmit – ik vienam var būt vērtīgas šīs sarunas ar profesionālu koučs, kurš rada drošu vidi un visu uzmanību velta, lai sadzirdētu teikto un saredzētu nepateikto, uzliktu visu uz lapas un skaidri atspoguļotu pamanīto. Ļoti bieži viens vārds ir tas, kas dod atbildi, paver jaunas iespējas vai sniedz risinājumu – “runāt,” “termiņi,” “plāns,” “2 metri”, “miers” utt. – katram atslēga uz izaugsmi ir cita un to atrast ir katra paša rokās, taču es esmu gatava būt blakus un atbalstīt.”

Nedaudz vairāk par Agnesi!

Vārds, uzvārds: Agnese Žagata

Virziens: 

Personīgā un biznesa izaugsme, dzīves balanss un piepildījums, jo es ticu, ka viss sākas ar pašu cilvēku un mūsos ir ļoti liels potenciāls – personīgajai izaugsmei seko izaugsme un panākumi biznesā, harmoniskas attiecības pašam ar sevi vairo harmoniju visapkārt, savukārt dzīves piepildījuma pamatā ir balanss visās dzīves jomās. Izaugsme un sava potenciāla īstenošana ir mūsu katra paša rokās. 

Vieta, kur atrast: Koučinga sesijas piedāvāju pašā Rīgas centrā, UP office mājīgajās telpās vai uz balkona ar ekskluzīvu skatu uz Rīgas parkiem. 

www.upmovement.io

FB: https://www.facebook.com/UPmovement.io

https://www.facebook.com/agnese.zagata

IG: https://www.instagram.com/upmovement.io/

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/agnese-zagata/

Paldies Agnesei par mini-intervigu, bet mēs tiekamies jau nākamajā trešdenā, lai iepazītos vēl ar kādu jauku cilvēku 🤩

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top