Joanna Kristīne Golubeva

Lielā pavasara tīrīšana!

Katru pavasari, kad sniegs nokūst un atklājas visi ziemas nedarbi, mēs ņemam rokā lāpstas, grābekļus un slotas, lai iztīrītu savu apkārtni. Lielā pavasara talka!

Ziniet, to pašu mēs varam darīt arī ar savām domām. Šodien piedāvājam koučinga tehniku “Lielā pavasara tīrīšana”.

 

Sāksim ar to – no kā gribi atvadīties. Uzraksti vismaz trīs lietas, drīkst arī taisīt garu sarakstu, bet pēc tam no tā jāizvēlas 3-5 svarīgākās lietas. Piemēram, – vairāk negribu dusmoties, gribu atvadīties no vecām mantām dzīvoklī, izmetīšu veco uzskatu par sevi ārā – vajag vēl sevi uzlabot, lai dzīve būtu labāka.

Kad zini, ko negribi, tad to lieliski var pārvērst par mērķi. 

Trīs jaunie mērķi:

  1. Gribu vairāk iemācīties pacietību (dusmu vietā)
  2. Gribu salikt plānu mājas kārtošanai un tīrīšanai (atvadas no vecām mantām)
  3. Gribu ieviest jaunu uzskatu “Es sevi pieņemu tāda, kāda esmu” (vecā uzskata vietā)

Katram no mērķiem pievienojam termiņu, lai tas nepazūd kā jauna gada apņemšanās visā gada griezumā. Marts, aprīlis vai maijs.

Kādi būs galvenie labumi, kad izdarīsi savus mērķus – pacietība dos labāku komunikāciju ar cilvēkiem, mājas kārtošana radīs kārtību gan telpā, gan galvā, jaunais uzskats motivēs un atbalstīs.

Un tagad tikai jāņem darba cimdi un jāsāk darīt, bet koučinga stilā tas nozīmē – ieliec pirmo konkrēto soli, ar ko sāksi tuvāko 24 stundu laikā. Vēl labāk – uzrakstīto noliec redzamā vietā, kā atgādinājumu un motivatoru darīt.

Kā papildus iespēju, katrs no jums var pievienot – kuru ieradumu līdz ar jauno mērķi es mainīšu un kā. Tas palīdzēs pastiprināt un nostiprināt mērķa sasniegšanu!

Nu, ko – iegriežam pavasari!

 

MetaCoach – mācību centrs, kur satiekas profesionalitāte, aizrautība un unikalitāte! Koučings, personīgās un komandu izaugsmes treniņi, individuālās un grupu koučinga sesijas.

Raksta autore: Joanna Kristīne Golubeva – MetaCoach centra trenere un izmaiņu koučs jūsu personīgajām dzīves pozitīvajām pārmaiņām.

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top