Vebināra ieraksts “Koučinga pieeja stresa pārvaldībai”

Stress ir un būs mūsu ikdienas sastāvdaļa, un pēdējos divos gados tiekam īpaši pārbaudīti, kā katrs tiekam ar to galā. Arī ar trauksmes līmeni un dažādām spēcīgām emocijām, kas rodas dažādu ārēju, ikdienas dzīvi ietekmējošu notikumu iespaidā. Mums katram ir savs stresa noturības līmenis, iepriekšēja pieredze, kas vai kādi paņēmieni ir palīdzējuši stresu mazināt, bet šajā vebinārā runāsim par koučinga pieeju. Kā pamanīt, novērtēt, saprast, ko iespējams darīt.

 

Koučings ir psiholoģiskā atbalsta veids, kas palīdz ieraudzīt un attīstīt savus resursus, veicina apzinātību un skaidru, izsvērtu lēmumu pieņemšanu. Ja šobrīd lielākie stresa iemesli ir apjukums, emocionāls nogurums, neziņa un nespēja prognozēt nākotni laikā, kādā šobrīd dzīvojām, tad koučings var palīdzēt ieraudzīt risinājumus un atbildes uz saviem jautājumiem, kā atgūt vai veicināt savu iekšējo līdzsvaru.

 

Šajā vebinārā īsumā pastāstīsim par iespējām, kā ar koučinga metodēm un jautājumiem iespējams ieraudzīt risinājumus stresa mazināšanai un iepazīstināsim ar diviem koučinga modeļiem, ko izmantot ikdienā.

 

VEBINĀRA TĒMAS:

 

  • Kā pamanīt, kad stresa līmenis ir pārāk augsts?
  • Kas to veicina un kam pievērst uzmanību?
  • Kā koučinga pieeja un metodes var mazināt stresu?
  • Koučinga metodes “Gudrie mērķi (SMART) un “Ej un maini”, kas palīdz ieraudzīt risinājumus un sastādīt darbības plānu.

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top