Savas karjeras boss

Vebināra ieraksts “Kļūsti par savas karjeras BOSU!”

Vai tu jau kādu laiku jūti, ka darbā iestājies sagurums? Visas problēmas nupat krīt uz nerviem, un tu pamani, ka arvien biežāk zaudē savaldību? Tu ievēro, ka kā apmāts seko līdzi pulkstenim, cik ilgi vēl līdz darba dienas beigām?

Ar šādām sajūtām pašlaik saskaras ievērojams daudzums nodarbināto.

Visi zinām, ka darbs aizņem būtisku mūsu dzīves daļu, taču vai zināji arī to, ka mūsu profesionālā realizēšanās atstāj ietekmi uz mūsu personības attīstību? Ja tā, vai tiešām vēlies pavadīt lielāko savas dienas daļu, pieciešot sev netīkamu darbu?

Vebinārā “Kļūsti par savas karjeras BOSU” uzzināsi:

  • Kas mūsdienās raksturo veiksmīgu karjeru?
  • Kas ir būtiskākās karjeras vadības prasmes, lai izveidotu tādu karjeru, kādu vēlies?
  • Kādas prasmes šodien un nākotnē būs augsti pieprasītas darba tirgū?
  • Ko darba devēji vēlas ieraudzīt savos potenciālajos darbiniekos?
  • Kas ir populārākās darba meklētāju kļūdas un kā no tām izvairīties?

Noderēs ikvienam, kas vēlas uzzināt vairāk par to, kā veidot veiksmīgu karjeru, kas vēlas izrauties no stagnācijas, kļūt par savas karjeras noteicēju un iegūt rīkus un izpratni, kas noderēs savu nākamo karjeras soļu plānošanā un īstenošanā.

VADA: Rita Majore – personāla vadības eksperts, karjeras vadības praktiķis un personīgās izaugsmes entuziasts. Savā profesionālajā karjerā Rita ir strādājusi vadošajos nozares uzņēmumos un novadījusi vairāk kā 15 000 darba pārrunu, palīdzot satikties tiem, kas vēlas spert jaunus soļus savā karjerā un vadītājiem, kas savās komandās aicina spējīgus un uz izaugsmi orientētus kolēģus.

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top