Kad koučings nebūs piemērots

Kad koučings nebūs piemērots?

Koučings var nebūt jums labākā izvēle, ja:

   • Jūs nevēlaties rīkoties: Koučings ir paredzēts, lai palīdzētu jums rīkoties un virzīties uz priekšu jūsu mērķu sasniegšanā. Ja nevēlaties rīkoties vai veikt izmaiņas, koučings jums var nebūt efektīva.
   • Jums ir neatrisinātas psiholoģiskas problēmas: koučings neaizstāj terapiju vai konsultācijas. Ja jums ir neatrisinātas psiholoģiskas problēmas vai problēmas ar garīgo veselību, ir svarīgi tās vispirms risināt ar attiecīgo speciālistu, pirms turpināt koučingu, savādāk tas būs tikai “plāksteris”.
   • Jūs neesat atvērts atsauksmēm: koučings ietver atgriezeniskās saites un ieskatu saņemšanu no kouča. Ja nevēlaties saņemt atsauksmes vai nevēlaties veikt izmaiņas, koučings var nebūt efektīva.
   • Jums nav laika vai resursu, lai apņemtos un darītu, un jūs arī nevēlaties šos resursus atrast: koučings prasa ievērojamus laika, enerģijas un resursu ieguldījumus. Ja jums nav laika vai resursu, lai iesaistītos koučingā, tā var nebūt jums pareizā izvēle.

Galu galā lēmums turpināt (vai uzsākt) koučinga procesu vai nē ir atkarīgs no jūsu unikālajām vajadzībām un apstākļiem. Ja neesat pārliecināts, vai koučings ir piemērots jums, apsveriet iespēju runāt ar kouču vai ieplānot konsultāciju, lai uzzinātu vairāk par to, kā koučings var jums palīdzēt un vai tas ir piemērots jūsu situācijai.

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top