Koučinga apmācību atsauksmes

Koučinga apmācību kursa pavasara absolventu atsauksmes

Esam patiesi iedvesmotas lasot pavasara “System Coach APC” kursa absolventu atsauksmes! Paldies Jums liels! 🙂

Padalamies arī ar Jums..

“Ļoti iesaku. Ļauj sakārtot savas domas un mērķus, kā arī paralēli tam iegūsti pelnošu profesiju.”

/Ilze Vilciņa/

“Metacoach ir fantastiska vieta kur apgūt koučingu- profesionāli, zinoši un ieinteresēti kursantu izaugsmē pasniedzēji. Pirmkārt, koučings jau ir vērtīgi pie pašizaugsmes un apzinātības, kas noderēs jebkurā darba vietā, otrkārt, jauna profesija kura ir noderīga daudzās dzīves situācijās.”

/Kitija/

 

“Es novērtēju treneru profesionalitāti, milzīgo pieredzi, pacietību un nosvērtību, jo jāstrādā ar 20 cilvēku grupu, kur katram ir savas domas, emocijas un “tarakāni”. Ja koučings ir psiholoģiskā atbalsta veids, lai palīdzētu atklāt klienta potenciālu, lai sekmīgāk virzītos uz mērķi, tad es teiktu, ka koučings ir izcils personīgās izaugsmes rīks jebkuram, kurš gatavs strādāt ar sevi un pieņemt izmaiņas sevī. Manuprāt, nav svarīgi vai kļūsi par pilnas slodzes kouču, brīvdienu kouču vai nepraktizēsi vispār, ieguvums ir jau tas iekšējais process, kas ar Tevi notiek mācību procesā.”

/Līga Luca/

“Sešos mēnešos kļuvu labāka sevis versija pateicoties šiem kursiem. Man negāja viegli, bet nevienu mirkli nebija doma pamest uzsāktos kursus. Forši pasniedzēji, pārdomāts saturs.”

/Evija Žalima/

 

“Pirmajā mācību modulī Laila mums teica – šīs mācības mainīs jūsu dzīvi. Hmm… Skaļi vārdi – es nodomāju. Tagad, kad mācības ir beigušās, es varu droši apgalvot, ka Lailai bija pilnīga taisnība. Mācību process tiek veidots tā, ka lielākais uzsvars tiek likts uz praktizēšanu, līdz ar to daudz ir jāstrādā ar saviem personīgajiem mērķiem, ierobežojošajiem uzskatiem, vērtībām un daudz citām lietām, kas gribot negribot liek mainīties arī pašam. Metodes, ko sākumā izmēģinām drošajā vidē – grupas biedru vidū, pēc tam varam praktizēt strādājot ar klientiem. Tieši praktiskās sesijas un uzdevumi, manā skatījumā ir vērtīgākais. Arī daudz sniegtie pieredzes piemēri no treneru un grupas biedru puses ļoti palīdz saprast kā koučings var strādāt dažādās situācijās. Kursi noderīgi gan tiem, kas vēlas mainīt savu profesiju un kļūt par pilna laika koučiem, gan tiem, kas vēlas koučinga instrumentus izmantot esošajā darbā, gan arī tiem, kas vēlas vairāk strādāt ar savu personīgo izaugsmi. Un treneres – patiesi lieliskas profesionāles! :)” 

/Daiga Treiliņa/

“Ļoti forši un pārdomāti veidotas mācības, daudz mērķtiecīgi uzdevumi, lai mācības beidzot būtu skaidras savas attiecības ar koučingu un turpmāko virzību. Vērtīgi pavadīts laiks, atbalstošs process.”

/Sandra Krafte/

 

“Šīs apmācības būs noderīgas gan tiem, kuri vēlas koučingu pārvērst par savu profesiju, gan tiem, kuri vēlas iegūt papildu prasmes, strādājot savā esošajā darbā. Paškoučings ir brīnišķīga lieta, ko izmantot savu mērķu sasniegšanai.”

“Ieteiktu koučingu iziet ikkatram, kas ir gatavi strādāt ar sevi nevis 1 dienu, ne 2.. bet padziļināti un ilgtermiņā! Lailas, Evijas un Joannas klātesamība  un zināšanas, palīdz ieviest dzīvē paliekošas un spēcīgas pārmaiņas!! Šis bija viens no labākajiem maniem dzīves lēmumiem , jaudīgākais pārmaiņu laiks un paliekošas jaunas vērtības un jauns skatījums uz lietām! No sirds pateicos 🌻☀️”

/Kristīne/

“Ja vien ir vēlme DARĪT un pa īstam ļauties un piedzīvot koučinga spēku un ietekmi, izaicinājumus un izmaiņas –  kas loģiski Tevī notiks – tad šī noteikti ir lieliska vieta un iespēja to apgūt, praktizēt un izkopt. Atbalstošā un drošā vidē, profesionāļu pieskatīts; viss izskaidrots un saprotams, reizē arī mudinot uz labāko. 

Ir vērts mācoties pavērot treneru balss tembrus. 💛 Radītās sajūtas. 💛 Tiešos komentārus, ja nepieciešams, kas ļauj un palīdz paplašināt savu komforta zonu. 💛 Ķermeņu valodu. 💛 Mieru un iekšējo spēku, tajā pašā laikā empātiju un dabiskumu. 💛 Profesionālitāti. 💛”  /

Kadrija Beirote/

 

“Fantastisks kurss, bagātīga teorija, pēc kuras apgūšanas var sevi praktizēt gan kā personiskais koučs, komandu koučs, organizāciju kurss, transformāciju koučs. Daudz prakses. Skola mudina sākt darboties profesionāli. Izcila programma.”

/Liene Stepanova/

“Sākot apmācības biju plānojusi apgūt zināšanas, kas man palīdzētu darbā ar komandu.  Nekad nebūtu iedomājusies, ka man šī kursa pabeigšana pavērs tik daudz daudz iespējas, idejas, iedos drosmi rīkoties un tā kārtīgi izmetīs no komforta zonas. Paldies, šis bija neaizmirstami un jā es darītu vēlreiz!”

/Irbe Zolneroviča/

 

“Man no kursa patika pilnīgi viss! Lieliska programma. Gudras un iedvesmojošas pasniedzejas. Apbrīnojami, iedvesmojoši un empātiski kursa biedri. Droša, palīdzoša vide. Un visam pāri – specīga mana izaugsme, transformācija un zināšanu bagātība, ko ieguvu, ir lielākā vērtība.”

/Ilze Vildere/

“Fantastiski produktīvi pavadīts laiks koučinga apmācībās. Iegūtas milzum daudz jaunas zināšanas (gan mācību procesā, gan praksēs), apgūtas neskaitāmas koučinga tehnikas un metodes, lai palīdzētu klientam noteikt svarīgākos mērķus, sasniegt labākus rezultātus, fokusētu uz mērķi un sniegtu atbalstu.

Arī spēcīga personīgā izaugsme šajā mācību procesā ir neizbēgama, pateicoties milzīgajam praktiskajam darbam, kas neļāva atslābt un radīja nepārtrauktu izkāpšanu no savas komforta zonas, kas savukārt radīja lielāku un mazāku stresiņu visu mācību procesu vai apgūstot individuālo koučingu, supervīziju, radošuma moduli, grupu/komandu koučingsu, biznesa koučingu un transformācija koučingu. Bet ir to vērts 100%. Un patiesi burvīgas visas pasniedzējas Laila, Evija un Joanna.”

/Inese Elnione/

 

 

Ja arī Jūs vēlaties apgūt koučingu sev, savam darbam vai kā jauno profesiju, pievienojieties mums rudenī!

Kurss klātienē no 16.septembra: https://metacoach.lv/event/koucinga-apmacibas-klatiene/ 

Kurss tiešsaistē no 23.septembra: https://metacoach.lv/event/koucinga-apmacibas-online/ 

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top