KAD GALVĀ IR TUKŠUMS UN MĒRĶI BEIGUŠIES

Vebināra ieraksts “Kad galvā ir tukšums un mērķi beigušies”

Ir tādas dienas, kad pilnīgi besī ārā visi, kuri stāsta par mērķiem, došanos mērķu virzienā, par vajadzību pēc mērķiem u.c. Gribas vienkārši dzīvot nost un nedomāt par mērķiem.

Galvā tukšums. Domās arī. Tā nav bezspēcība, bet vienkārši balta lapa, kur nekas vairāk nerakstās virsū. Ko darīt? Meklēt motivāciju, iet mācīties, sekot līdzi citiem vai palaist visu savā vaļā?

Ja esat pazaudējušas mērķi, tad vienkārši apsēdieties un mierīgi paklausieties. Paņemiet ideju un kā bērnu uz rokām pašūpiniet to. Kādu daļu izmetiet un kādu daļu atstājiet un tā atjaunosies pati. Vairāk neko nevajag./ Citāts no grāmatas “Sievietes, kas skrien ar vilkiem”/

Tad nu šajā vebinārā runājām par mērķu palaišanu vaļā. Ir stāsts par kvantu fiziku, ego un kvantu patību, svarīgumu, nodomu un nolūku. Kā tas iederas mūsu dzīvē un kāpēc dažreiz ir ļoti labi, ja galvā ir liels tukšums.

 

Vebināra ieraksts būs noderīgs tiem, kam gribas savādāku skatu punktu par ierastajiem koučinga mērķiem un to izvirzīšanas tehnikām, kā arī tiem, kas domā par padziļināto transformācijas koučinga kursu: https://metacoach.lv/event/padzilinata-koucinga-kurss-transformacijas/

 

Vada: Joanna Kristīne Golubeva

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top