GRIBU JAUNU PROFESIONĀLO NODARBOŠANOS: KOUČINGS

Vebināra ieraksts “Gribu jaunu profesionālo nodarbošanos: koučings”

🤔 KAS IR  KOUČINGS?

Bieži koučingu saista tikai ar mērķu uzstādīšanu un plānu, kā to sasniegt. Koučinga būtība ir daudz dziļāka un daudzveidīgāka. Individuālā līmenī koučinga process palīdz:

  1. Apzināties savus iekšējos resursus, kas nepieciešami, piemēram, kādas situācijas risināšanai, kura līdz šim likās kā samilzusi problēma.
  2. Veicina apzinātāku dzīvi un atbildības uzņemšanos par savu rīcību un lēmumiem – tas ievieš lielāku skaidrību un samazina stresu.
  3. Rada pārliecību par saviem spēkiem un paaugstina pašapziņu.
  4. Tieši šie koučinga aspekti palīdz ieraudzīt risinājumus, pieņemt sev atbilstošākos lēmumus un kopumā uzlabot dzīves kvalitāti.

🤔 KOUČINGS KĀ JAUNA PROFESIJA?

Šobrīd dzīvojam laikmetā, kad daudziem tuvāko 5-10 gadu laikā nāksies pārkvalificēties, mainīt profesionālās jomas, pielāgoties mākslīgā intelekta un digitālajai pasaulei. Jau šobrīd ir dažādi pieaugušo apmācību kursi, kur var mācīties jaunas profesionālās iemaņas un  sākt citu profesionālo karjeru. Arī koučs jeb izaugsmes veicinātājs,  kā tas ierakstīts Latvijas profesiju klasifikatorā, ir salīdzinoši jauna profesija. To var apgūt mācoties sertificētās koučinga programmās klātienē vai attālināti, nokārtojot visus eksāmenus un izejot noteiktu skaitu prakses stundu. Nepilna gada laikā iegūstot profesionālā kouča sertifikātu, var sākt savu privāto koučinga praksi.

 

⁉️ŠAJĀ VEBINĀRA IERAKSTĀ:

  • Kas īstenībā ir koučings
  • Kādi personīgie un profesionālie ieguvumi, apgūstot koučingu
  • Cilvēki, kuriem koučings nav piemērots
  • Ikdienā izmantojamas koučinga metodes
  • Informācija, kā un kad var iegūt kouča sertifikātu

Noklausies šo vebināru, ja vēlies uzzināt ko vairāk par koučingu vai jau kādu laiku domā apgūt šo profesiju – stāstamm gan ieguvumus, gan atklājam izaicinājumus, ar ko koučam jāsastopas. Ir arī pāris koučinga metodes izmantošanai ikdienā.

 

VADA: Evija van der Beek

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top