Kā atrast savu mērķi?

Kā atrast savu mērķi?

🤔 “Ko darīt, ja nav mērķu?”

Šādu jautājumu man uzdod diezgan bieži. Ko es varētu ieteikt?

Pirmkārt, es ieteiktu padomāt vai Jums tiešām to lielo mērķi vajag. Ja jūsu dzīvē viss ir labi, jūs jūtaties laimīgs un apmierināts, vai nav tā, ka tas ir tikai sabiedrības spriediens “Kā, tev nav “Lielais” mērķis? Kā tu vari tā dzīvot?”… Vai nav tā, ka mūsu dzīves lielais mērķis patiesībā arī ir būt laimīgiem? 😃😃

 

Ja tā ir, tad nelasiet tālāk…🎄 Drīz Ziemassvētku laiks un jāsāk domāt par dāvanām mīļajiem – netērējiet laiku 😃🎄

 

Ja tomēr skumjas jūs nepamet un to “Lielo” mērķi Jums tiešām vajag, bet neziniet ko tieši, tad es varētu ieteikt izmēģināt vienu no piedāvātiem variantiem vai pat visus kopā:

📌 Paplašiniet savu interešu loku – apmeklējiet vietas, kur nekad nav būts, dariet to, kas nekad nav darīts. Atļaujiet jaunai informācijai atnākt pie jums un, iespējams, jūs atradīsiet to, ko gribētu darīt vai pie kā tiekties!

📌 “Kaut kas jauns katru nedēļu” – aizraujoša spēle, līdzīga pirmajā puntā ieteiktajam, tikai pievienojot disciplīnas momentu. Katru nedēļu Jums pazināti jāizdara kaut kas jauns – jāiepazīst jauns cilvēks, vieta, nodarbe utt. Pat ja galīgi nenāk galvā nekādas idejas – kaut vai aizbrauciet uz darbu pa jauno ceļu un skatieties, skatieties apkārt! Spēle ir tiešām aizraujoša un to var spēlēt kopā ar tuviem cilvēkiem. Pat ja neatradīsiet sev mērķi, jautrāki brīži jums garantēti 😃

📌 Pajautājiet saviem tuviem cilvēkiem un draugiem kā viņiem liekas ko jums vajadzētu darīt. Reizēm acīmredzamas lietas ir dziļi no mums paslēptas un mēs savā rutīnā tās vienkārši vairs neredzam. Pajautājiet 10 cilvēkiem un viena vai 2 idejas jums noteikti radīsies.

📌 Atļaujiet sev atrast savu mērķi! No sirds un patiešām ticot pasakiet sev, ka jūs esiet gatavi saņemt idejas un informāciju, pieņemt jebko, kas palīdzētu jums saprast kādā virzienā ir jāiet, lai ne tikai sasniedzot mērķi, bet arī ceļā, jūtaties laimīgs katru dienu. Tas ir grūti izdarāms un viegli aizmirstams. Var palīdzēt sev ar atgādinājumu, piemēram, pie ledusskapja. Tad, kad izdarīts, Jums atliek tikai klausīties un skatīties atkārt!

 

Lai Jums aizraujošs ceļojums!

Rakstu sagatavoja: Laila Snidzāne

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top