Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

 • This event has passed.

Bezmaksas vebinārs “Darba un dzīves līdzsvars – ko darīt, ja tev tāda nav”

Marts 13 @ 18:30 - 19:30

Darba un dzīves līdzsvars

“Man tas uzdzen stresu” teica viena sieviete, kura sociālajos tīklos bija sekojusi daudzajiem padomiem, kā ievērot dzīves-darba līdzsvaru, bet viņai tas neizdevās. Darbs no mājām, mazi bērni, kas bieži slimo, ārvalstu klientiem cita laika zona un viņas darbs ļoti dinamisks, iesaistīti daudzi no viņas neatkarīgi apstākļi. Un vēl – viņai visu (gan darbā, gan mājās) gribas izdarīt kārtīgi, visu pabeigt laikā, mājai jābūt nevis tikai kārtīgai, bet kā no žurnāla vāka.

Jau vairākus gadus darba – dzīves līdzsvars ir svarīga tēma, jo tā tiek saistīta ar darbinieku mentālo un fizisko veselību, tiek uzsvērts, cik svarīgi, lai darbinieku sev tādu nodrošinātu, pretējā gadījumā draud nogurums, stress, spēku izsīkums jeb izdegšana. Tā arī ir. Taču realitātē daudzi šo informāciju zinām, bet darba – dzīves līdzsvara nav. Iemesli dažādi – liela daļa jau vairākus gadus strādā tikai no mājām, citi dažas dienas iet uz biroju vai birojā strādā visu laiku. Rodas jautājums – vai maz visiem ir iespējama tāda stingra līdzsvara līnija starp DZĪVI un DARBU?

KO darīt, ja ar visu tomēr netiekam galā, bet gribas visu mājās un darbā izdarīt atbilstoši saviem kvalitātes standartiem? Parasti kaut kam ir jācieš vai kādam prioritāšu sarakstā tiek ierādīta pēdējā vieta. Kam atņemt laiku un savu uzmanību – darbam, bērniem, mājas kārtībai vai vakariņas vairs negatavot? Kā sevi neierindot pēdējā vietā?

Jāmeklē sev atbilstošāko formulu, kā pielāgoties ne tikai fiziski, darot visu nepieciešamo, bet arī mentāli – kā sajust sevī spēku un enerģiju ar visu tikt galā sev visvēlamākajā un ekoloģiskākajā  veidā. Vai jāmeklē cita pieeja un skaidrojums darba un dzīves līdzsvaram. Varbūt ir vienkārši jādomā par dzīves līdzsvaru? Par to visu runāsim šajā vebinārā.

KO UZZINĀSIET VEBINĀRA LAIKĀ:

    • kādas sekas, ja ilgstoši nav darba un dzīves līdzsvara,
    • kas šobrīd visvairāk traucē darbā un mājās  justies labi,
    • cita pieeja skaidrojumam par darba un dzīves līdzsvaru,
    • mikrometodes, kas palīdz nodrošināt līdzsvarotāku dzīvi.

ŠIS VEBINĀRS BŪS VĒRTĪGS:

    • ikvienam, kas vēlas sevi vairāk izprast, papildināt zināšanas un apgūt konkrētas metodes līdzsvarotākai dzīvei;
    • mācību un personāla attīstības HR speciālistiem, kas atbild par labbūtības programmu savā uzņēmumā vai organizācijā;
    • vadītājiem, kas meklē iespējas, kā uzlabot savu un savas komandas labbūtību.

===============👇
📩 REĢISTRĀCIJA VEBINĀRAM ŠEIT:

https://ej.uz/13MARTS2024
===============

____________________________
📋 INFORMĀCIJA:

    • 🕛 2024.gada 13. martā / 18.30-19.30 Zoom platformā
    • 📩 metacoach.riga@gmail.com
    • 📞 +371 29 412 983
    • 🎟 Dalības maksa: bezmaksas
    • 🖊 Vebinārs latviešu valodā!

VEBINĀRU VADA:

Evija van der Beek

https://www.linkedin.com/in/evija-van-der-beek-0a8424157/https://www.facebook.com/EvijavanderBeekSupervisionandCoaching/

Supervizore, labbūtības un līderības koučs, emocionālās inteliģences, labbūtības līderības un koučinga trenere ar ilgstošu pieredzi vadītājas amatos starptautiskos uzņēmumos.

 

💎 ŠIS VEBINĀRS IR IEVADS PADZIĻINĀTAI LABBŪTĪBAS UN STRESA PĀRVALDĪBAS PROGRAMMAI, KAS SĀKSIES SEPTEMBRĪ:

Šajā mācību kursā aicināts ikviens, kas vēlas atklāt veselīgai dzīvei un darbam nepieciešamos iekšējos resursus, izpētot savus esošos ieradumus un uzvedības paternus,  un uzlabot savu dzīves kvalitāti, apgūstot zināšanas un praktiskas stresa pārvaldības metodes. Aicināti arī HR speciālisti un vadītāji, kas darbā atbild par darbinieku labbūtību un arī kouči. Kursa saturu un atsauksmes var lasīt šeit: https://metacoach.lv/event/labbutibas-un-stresa-parvaldibas-kurss/

Please follow and like us:

Details

Date:
Marts 13
Time:
18:30 - 19:30
Event Categories:
, ,
Event Tags:
, , ,

Venue

Online

Organizer

MetaCoach Center
Telefona numurs:
+37129412983
Email:
metacoach.lv@gmail.com
Website:
www.metacoach.lv
Scroll to Top