5 pašmotivācijas stratēģijas

5 pašmotivācijas stratēģijas

Pašmotivācija.. uh, cik reizēm tas ir sarežģīti! 😬  Labā ziņa – mēs varam sev palīdzēt, izmantojot 5 pašmotivācijas stratēģijas!

1. Motivācija “Ar jēgu” (Savienojums ar kaut ko lielāku) – atrodiet savu “KĀPĒC?” Padomājiet, ko jums sniegs mērķa sasniegšana, kāpēc tas ir svarīgi? Pa godīgo! Ja nepieciešams, pieslēdziet 5K tehniku – secīgi uzdodiet sev 5 kāpēc jautājumus līdz nonāksiet līdz patiesai jēgai vai vērtībām, kas tiks atbalstītas ar šī mērķa sasniegšanu.

 

2. Motivācija “Uz” (Pārpilnība) – laiks salikt savu SMART mērķi. Iztēlojieties gala iznākumu, savu ideālo rezultātu! Ļoti-ļoti konkrēti un specifiski! Kā jūs to varat izmērīt? Kā jūs jūtīsieties, kad rezultāts būs rokā?

 

3. Motivācijas “No” (Deficīts) – nedaudz sev “pabiedējam” – kas “trakākais” notiks, ja šo nedara un nesasniedz? Kāds būs pretējais rezultāts?

 

4. Motivācija “Kā” (Detalizācija, plāns) – izveidojiet ceļa soļu sarakstu  un, jo detalizētāk, jo labāk – “maziem soļiem tālu prom!”

 

5. Motivācija “Ielikt sevi rāmjos” (Citu iesaiste un solījums) – saderēt, apsolīt, atrast sev pārinieku. Skaļi paziņojiet pasaulei vai cilvēkam, kas jums svarīgs! Saderiet ar kādu un uz kaut ko ļoti lielu – tas dos spītu un enerģiju momentos, kad gribēsies padoties! 😀 

 

Ieslēdzam visus veidus un kļūstam par raķeti! 😀 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top