Kāda ir tava supervaroņu komanda?

Vebināra ieraksts “Kāda ir tava supervaroņu komanda?”

Šajā vebinārā aplūkosim 12 arhetipus, kuru apraksti balstīti gan uz Jungu, gan pamata materiāls ņemts no Carol S.Pearson grāmatas “What Story Are You Living?” un “Awaking Heroe”.

Mēs visi piederam senākajām identitātēm un vēsturei. Stāsti ir tie, ka mūs tur aizved. Arhetipiski simboli parādās dažādos veidos: mākslā, literatūrā, mītos un sapņos. No šīs universālās cilvēku pieredzes veidojas arhetipiski modeļi, stāsti un varoņi, kas veido un virza romānus, lugas, drāmas un filmas, kā arī parādās ikdienas stāstos, ko stāstām par sevi un cilvēkiem savā dzīvē.

Katrs dalībnieks uzzinās īsumā par 12 dažādiem arhetipiem – kas katram arhetipam patīk, kādus zīmolus izvēlas biežāk, stiprās puses. Būs 12 mazie stāstiņi par katru no šīm lieliskajām senajām enerģijām un lomām, kas ir starp mums, kas attīstās un mainās laikam līdzi ejot.

Dalībnieki varēs atpazīt dažādus arhetipus savās dzīvēs un ieraudzīt arī sevī arhetipus, cik daudz ir un ko darīt ar šo enerģiju. Tas palīdzēs pieņemt sevi un arī arī citus “kaitinošākus” cilvēkus.

 

Vebinārā tiks pastāstīts arī par jauno kursu par “Arhetipi un Ēnas” – kā tas notiks, cik un ko varēs padziļināti uzzināt par arhetipiem, praktisko pielietojumu šīm zināšanām ikdienā un citu dalībnieku interesējošo informāciju.

Kursa pilnais apraksts atrodams šeit: https://metacoach.lv/event/arhetipi-un-enas-5-nodarbibu-cikls/  

 

VEBINĀRU VADA: Joanna Kristīne Golubeva

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top