Kristīne Upmale

“Trešdienas ar koučiem” – Kristīne Upmale

 

Turpinām iepazīstināt ar mūsu skolas koučiem! Šodien uz jautājumiem atbild personības izaugsmes un transformāciju koučs Kristīne Upmale. Kristīnes moto ir “Nebaidies dzīvot tā, kā Tu to jūti!” Uzzināsim nedaudz vairāk!

 

Kristīne, pastāsti kāpēc koučings?

Tas ir tikai likumsakarīgs viens no manas izaugsmes un ceļa pieturpunktiem. Ticu nejaušībām un likumsakarībām! Bija konkrēta situācija un apstākļi, kas palīdzēja pieņemt lēmumu ielekt pēdējā brīdī kouču vilcienā! 🙂 Priecājos par savu izvēli, jo koučings man pašai palīdz ikdienā apzināties, sastrukturizēties, iedvesmoties un rīkoties! Pēdējais priekš manis ir ļoti būtisks aspekts, jo ar to visbiežāk man ir vislielākās grūtības! Koučings ir viens no instrumentiem, kas palīdz vairot ikdienā apzinātību, palīdz apzināties savas vērtības, vajadzības, realizēt savu iekšējo potenciālu! Šīs mācības man iedeva tehnikas, metodes, kā labāk strādāt ar saviem klientiem. Esmu arī neirografikas speciāliste, vadu neirografikas un mandalu meistarklases. 

 

Pastāsti lūdzu vairāk par saviem prakses instrumentiem, kā tie iet kopā ar koučingu?

Šie instrumenti ļoti labi viens otru papildina un bagātina. Neirografika ir apzināta, radoša, trasnformācijas zīmēšanas metode, kas ļauj pietuvoties saviem slēptākajiem psihes aspektiem. Jebkurai situācijai ir grafisks risinājums. Ja caur koučingu mēs lietas izrunājam, tad caur neirografiku svarīgās lietas izzīmējam. Viss, ko darām ar rokām – rakstām, zīmējam, adām – piemīt terapeitisks efekts. Tāpat mandalas priekš manis ir instruments, kas palīdz būt savā iekšējā centrā, kodolā, iemāca būt radošajā plūsmā, palīdz apzināties, kas Tu esi, iegūt mieru, harmoniju un līdzsvaru! Pēdējās 3 ir manas pamatvērtības dzīvē! Mierīgs prāts ir jaudīgs prāts!

 

Kāds ir tavs koučinga virziens?

Esmu personības izaugsmes un transformāciju koučs. Palīdzu cilvēkiem atgūt pārliecību par sevi, sajust dzīves garšu caur radošumu un sevis apzināšanos, atgūt dzīves līdzsvaru, vairot iekšēju mieru un pieņemšanu, palīdzu saskatīt jaunas iespējas, apzināties iekšējo spēku. Esmu pārliecināta, ka katrā no mums mīt dziļums, avots, no kura smelties idejas, iedvesmu un enerģiju.

Katrs esam piedzimuši, lai realizētu savu labāko sevis versiju. Klasiskais jautājums – iztēlojies, ka Tev ir 80 gadi un pajautā sev – vai esi savu dzīvi dzīvojusi/-is tā kā patiesi vēlējies? Katra diena mums ir dota ar jaunām iespējām! No apzināšanās un rīcības seko pozitīvas pārmaiņas! 

 

Kas ir Tavi klienti?

Man klienti ir jebkurš, kurš meklē iedvesmu, motivāciju un atbalstu. Mērķauditorija ir gan pieaugušie, pusaudži, arī bērni. (esmu arī bērnu neirografikas speciāliste) Man patīk vadīt nelielas grupas, gan privāti, gan arī sadarbojos ar dažādiem uzņēmumiem. Priecājos, ka arvien vairāk ir uzņēmumi, kuriem rūp darbinieku mentālā un emocionālā veselība. 

 

Kādi ir tavi nākotnes plāni saistībā ar koučingu?

Rudenī noteikti turpinu padziļināto transformācijas koučingu pie Joannas! Pati šovasar izgāju individuāli koučinga ciklu, tas bija jaudīgi, iedvesmojoši un galvenā atslēga priekš manis – atradām tās lietas, kas neļauj man virzīties un drosmīgi darīt to, kas iecerēts! Noteikti mans sevis izzināšanas ceļš turpinās. Man ļoti patīk mācīties un dalīties savās zināšanās un priedzē ar citiem! Esmu atradusi savu aicinājumu! Tas ļauj just prieku un gandarījumu! 

Prieks ir tas, kas mūs virza un rada enerģiju! Vai Tu apzinies, kas ir Tavi prieka un enerģijas avoti?

 

Ja vēlies uzzināt vairāk, sazinies ar Kristīni pa tiešo:

Kristīne Upmale

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top