Inga Pumpure

“Trešdienas ar koučiem” – Inga Pumpure

 

Turpinām iepazīties ar mūsu koučiem! Un šodien uz 3 svarīgiem jautājumiem atbildēs Inga Pumpure 🤗

 

Inga, kāpēc koučings?

Jā, ļoti iespējams, ka daudziem, kas mani pazīst, rodas šāds jautājums. Kāpēc gan lai cilvēks mainītu nodarbošanos, ja ir gana veiksmīga karjera savā esošajā profesijā, un darbs patīk! To pašu man jautāja, kad es no kultūras darbinieka-deju kolektīvu vadītāja pārgāju uz finansēm, grāmatvedību, vēlāk iebridu nodokļu plašajos laukos. Tas noteikti ir tas nemiera gars, kurš liek man meklēt jaunus izaicinājumus, mācīties ko jaunu un nebijušu. Kā gan lai cilvēks izkrāso savu ikdienu, ja ne ar jauniem iespaidiem, prasmēm, zināšanām, arī jauniegūtiem paziņām un draugiem! Jā! Tas noteikti ir iekšējais impulss, intuīcija, kas man lika izvēlēties tieši koučingu. Arī citi mani hobiji, aizraušanās un nodarbes ir palīdzoši kouča profesijā – gan fenotipoloģija (zinātne, ar kuras palīdzību pēc sejas vaibstiem var noteikt cilvēka rakstura īpašības, kas ir ģenētiski ieprogrammētas), gan grafoloģija (grafoloģija jeb rokraksta analīze ir pseidozinātniska nozare, kas pēta cilvēka rokraksta saistību ar viņa raksturu), gan jaunā metode neirografika (radoša pasaules transformācijas metode), kuru, starp citu, ir radījis koučs!

 

Kas Tev patīk kouča profesijā?

O! Man šajā profesijā patīk pilnīgi viss! Pirmkārt, tas, ka koučs palīdz cilvēkiem sasniegt vairāk, ieraudzīt savus talantus un spējas, dod ticību un spēku piepildīt mērķus. Pie tam, es kā koučs esmu tikai blakus, kā drošais plecs – cilvēks visu izdara pats. Otrkārt, kas mani ļoti piesaista šajā profesijā – es daru Lielas lietas palīdzot, bet neuzņemoties atbildību. Kādam varbūt tas šķiet dīvaini, tāpēc paskaidrošu. Es visu savu apzināto dzīvi esmu uzņēmusies ļoti lielu atbildības nastu – biju atbildīga gan par sevi, gan par visiem citiem man apkārt esošajiem. Tas ļoti nodara pāri, ticiet man! Redz, arī šo man koučs palīdzēja ieraudzīt, saprast un pieņemt lēmumu mainīt savu dzīvi. Treškārt, kas man pašai ir ļoti būtisks faktors – kouča darbs vienmēr dod rezultātu! Jā, varbūt ne vienmēr tas ir tāds, kā pati vēlos, bet rezultāts IR! Ja ir rezultāts, to ir iespējams novērtēt, kas arī nav mazsvarīgs moments. Lūk, cik daudz labas lietas koučingā saskatu es. Un vēl vairāk es kā koučs varu dot saviem esošajiem un nākamajiem klientiem. 

 

Kāds ir Tavs ideālais klients?

Jāsaka tā, ja jau klients ir izvēlējies mani, viņš man jau ir īpašs un ideāls! Tā ir liela pasaulīga dāvana, ja cilvēks izvēlas uzticēties tieši man! Tāpēc jebkurš klients man būs ideāls, vai nu vismaz tuvu ideālam. 🙂 Tuvināt viņu ideālam varēs tas, ka viņš GRIB kaut ko savā dzīvē mainīt, GRIB mainīties pats. Tas ir pirmais solis uz ideālo pusi. Ja cilvēks ir apmierināts ar sevi un savu dzīvi, viņam nemaz mani nebūs jāizvēlas! Vai, ja viņš neko negrib mainīt, arī tad viņš nebūs mans klients. Viss šajā dzīves mozaīkā saliekas skaisti pa vietām, vai ne?

 

Ja Jūs vēlaties iepazīties ar Ingu un ar koučingu tuvāk, noteikti sarunājiet sesiju! 🍃

 

Kontakti:

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top