Ilze Grunte

“Trešdienas ar koučiem” – Ilze Grunte

Šodien parunāsim par koučingu ar vier no mūsu absolventēm Ilzi Grunti. Kāds ir Ilzes ceļš līdz kouča profesijai un kā tad Ilze var palīdzēt personīgā attīstības ceļā?

 

Ilze, kā Tu nonāci līdz koučingam?

Esmu sevis, dzīves un cilvēku izzinātāja. Manī vienmēr ir bijusi vēlme izprast sakarības un atrast instrumentus, kas palīdz uzlabot pašsajūtu un dzīves kvalitāti gan man pašai, gan spēj palīdzēt arī apkārtējiem. Cik sevi atceros, mani ir interesējusi gan psiholoģija, gan ezotērika, kā arī zinātnē balstīti skaidrojumi par to – kā darbojas kvantu lauks, kas apstiprina, ka mēs paši radām savu realitāti. Jau labu laiku eju sevis iepazīšanas un izzināšanas ceļu, apgūstot jaunas zināšanas un tehnikas gan savai lietošanai, gan arī, lai spētu atbalstīt citus, un likumsakarīgi – kādā brīdī šis ceļš mani ir atvedais līdz koučingam.

 

Kāds koučs Tu esi?

Manai sirdij tuvs ir transformāciju koučings, esmu apguvusi padziļināto transformāciju koučinga kursu. Mani dzīvē vienmēr interesē dziļums – izprast notiekošo, procesus, cilvēkus. Arī transfomrāciju koučings ir par dziļumu – vairāk par darbību ar cilvēka iekšējo pasauli. Šeit fokuss nav tik daudz uz ārējiem sasniegumiem kā uz cilvēka iekšējiem procesiem. Tas ir darbs ar savas identitātes apzināšanos, savas misijas, savu personības lomu, savu vērtību apzināšanos, tā ir iespēja apzināties gan to, kas cilvēkam traucē justies labi un harmoniski, gan arī atrast savus iekšējos resursus savu pārmaiņu ceļā. Tas ir darbs ar traucējošiem uzskatiem un pārliecībām, kā arī darbs ar savas dzīves kvalitātes uzlabošanu.

 

Pastāsti par saviem prakses instrumentiem, kā tie iet kopā ar koučingu?

Koučinga sesijās pielietoju asociatīvi metaforiskās kartiņas, kas ar tēlu un metaforu palīdzību klientam palīdz piekļūt informācijai, atbildēm, resursiem, risinājumiem, kas ir apslēpti viņa paša zemapziņā. Kartiņas nereti palīdz ātrāk nonākt pie rezultāta un risinājuma.

Papildus tam – saskatu lielu potenciālu koučinga tehniku apvienošanai ar vadītu meditāciju, kas ļauj rezultātus nostiprināt daudz dziļākā – zemapziņas līmenī.

Vadu transformāciju spēli “Pašrealizācija. Dveseles ceļš”. Es transformāciju spēli pielīdzinātu daudzpusīgai koučinga sesijai, kur ir iespējams ļoti dziļi strādāt ar klientam aktuālo jautājumu, apskatot to no dažādiem, reizēm negaidītiem rakursiem, gūstot daudz vērtīgu atziņu un risinājumu, bet to izdarot salīdzinoši vieglā – spēles formātā. Šī konkrētā spēle ir piemērota plaša jautājumu spektra izzināšanai un risināšanai, kas saistīti ar cilvēka pašrealizāciju.

 

Ja Jums šķiet, ka tieši Ilze ir tas cilvēks, kas var Jūs pavadīt Jūs personīgā ceļojumā, droši sazinieties un vienojieties par tikšanos!

 

Ilzes kontakti:

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top