Alda Apsīte

“Trešdienas ar koučiem” – Alda Apsīte

Šodien mums ciemos mazai saruna par koučingu atnāca Alda Apsīte. Tad uzdosim pāris jautājumus 🙂

 

Kas tev, Alda, kopīgs ar koučingu?

Labs jautājums. Šobrīd iedomājos, ka koučings ir persona. Man viņš ir mūsdienīgs, ļoti pieņemošs, jaudīgs, atvērts, motivējošs un ar spēcīgu enerģiju. Savukārt paralēli prātā zibina domas par mani pašu. Pats interesantākais ir, ka pavisam dabiski sanāk jau uzreiz meklēt tās kopīgās īpašības ar mani pašu.Viss, ko pieminēju ir arī par mani. Es tiešām tāda esmu. Kopš koučinga apgūšanas to apzinos, novērtēju un lieku lietā, lai pati augtu un dotu cilvēkiem labāko, ko spēju.

 

Kas ir tavi klienti?

Mans kouča fokuss ir uz vadītājiem, līderību un personīgo izaugsmi. Ļoti priecājos redzēt savu klientu, jo īpaši jauno vadītāju progresu. Tas motivē arī mani. Pati profesionālajā dzīvē esmu struktūrvienības vadītāja valsts pārvaldē kopš 2015.gada. Tātad jau apmēram 7 gadus. Koučingu vērtēju kā ļoti efektīvu un laikmetam atbilstošu vadības stilu, ko pieprasa darba tirgus būtiska daļa. Ar šo es domāju cilvēkus – paaudzes, sākot ar mileniāļiem, kuriem direktīvs, autoritatīvs vai cits, kas vērsts uz pārlieku kontroli, uzraudzību un uzdevumu došanu, vadības stils nav pieņemami un saprotami.

 

Noteikti gribu arī uzsvērt, ka savā Instagram un Facebook profilā esmu radījusi un izvērtusi rubriku “VADĪTĀJS FOKUSĀ”, kur ik nedēļu 15 minūšu tiešraidēs sarunājos ar visdažādākajiem vadītājiem par aktuāliem jautājumiem, izaicinājumiem un ikdienu. Un tas nav stāsts tikai par lielu biznesu un organizāciju vadītājiem. Ar šo vēlos parādīt, cik vadītāju pasaule ir plaša un ka vadītājs jau pēc definīcijas ir tāds, kurš kaut ko vada. Tātad arī treneri, pedagogi, projektu vadītāji, raidījumu un pasākumu vadītāji, zīmolu vadītāji, sava biznesa un hobijbiznesa vadītāji u.c. Pat tad, ja darbojas individuāli. Lūk, šis arī ir mans klientu loks, ko gaidu sesijās.

 

Kā atradi savu mērķauditoriju?

Vēl viens labs jautājums. 🙂 Es ļoti daudz par to domāju. Dienām gāju garās pastaigās un prātoju, ko es īsti gribu, kā un kam es varu palīdzēt, kas ir mana vērtība, ar ko varu to panākt. Noklausījos vairākus ārvalstu vebinārus par mērķauditorijas būtiskumu. Nepārtraukts domu karuselis vairāku mēnešu garumā.

Kad netiku pati galā, strādāju ar šo jautājumu pie profesionāla kouča. Jo vairāk par to runāju, jo vairāk sapratu, ka no sevis neaizbēgšu. Manas acis deg par to, ko esmu apguvusi, sapratusi un novērojusi tieši profesionālajā vadītājas dzīvē. Tas arī ir labākais, ko gribu un varu no sevis dot citiem un jau pavisam citā, mūsdienīgā veidā, izmantojot koučinga prasmes un tehnikas.

Sazinies ar Aldu, ja vēlies augt un attīstīties drošā vidē. Nekas nav ilgtspējīgāks par investīcijām sevī.

Kontakti:

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top