Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

  • This event has passed.

Svinam pavasari un ne tikai… Ielūdz Joanna Kristīne!

Aprīlis 9, 2019 @ 18:00 - 23:00

Svinam Joannas Kristīnes dzimšanas dienu!
Pavasaris, pavasaris… viss mostas un plaukst! Šajā pavasarī ielūdzam uz dzimšanas dienu. Būs dubulti svētki!!   Mēs svinēsim kouča, treneres Joannas Kristīnes Golubevas dzimšanas dienu un mēs svinēsim jaunas metodes “Vadītāju situāciju spēle” palaišanu lielajā pasaulē, kuru ir uztaisījusi Joanna. Mēs svinēsim dzīvi!  
Joanna-Kristīne ir radoša personība, kas vienmēr izdomā kaut ko jaunu – jaunu uzdevumu grupām, metodi vadītājiem “Vadītāju situāciju spēle”, interesantu stāstu vai piemēru, āķīgu jautājumu. Katra grupa var gaidīt kādu negaidītu pavērsienu vai uzdevumu, lai atvērtu grupas potenciālu. Pati par sevi viņa saka: “ Man patīk radīt prieku un aizrautību, jo tas, ko es daru ir mana kaislība”. Ikdienā Joanna-Kristīne ir koučs, treneris, kas strādā ar vadītāju un darbinieku komandām, lai viņi labāk izprastu sevi un kopīgi sasniegtu augstākus rezultātus. Šogad Joanna-Kristīne, svinot savu dzimšanas dienu, radīs prieku sev un arī citiem.
Ballītē spēlēsim “Vadītāju situāciju spēli”, būs “Pavasara superbingo” ar iespēju katram pašam noteikt un arī saņemt savu laimestu. Kā arī neiztiks bez našķiem un kārumiņiem vēdera priekam.
Vadītāju situāciju spēle ir kā “mini case study” jeb mini gadījumu izpēte.  Katra situācija ir rakstīta, izmantojot praktiskās zināšanas. Vadītāju situācijas ir 62 reālas situācijas, kas notiek starp vadītāju un darbinieku. Apraksti ir kodolīgi un vispārīgi, lai katrs vadītājs var pielikt savas individuālās detaļas. Jautājumi ir paplašinoši ar mērķi palīdzēt ieraudzīt jaunu skatu punktu par situāciju. Vadības stilu raksturojums ir dažāds, lai palīdzētu katram dalībniekam ieraudzīt vadītāju stilus no negaidītām situācijām. Vadības stilu apraksti veidoti no dažādiem literatūras avotiem, lai nodrošinātu plašu pieeju vadītāju raksturojumiem un ļautu dalībniekiem uzzināt kaut ko jaunu. Galvenais “Vadītāju situāciju spēles” mērķis – iespēja izrunāt/izspēlēt situācijas un paskatīties uz tām no vairākiem skatu punktiem. Nav pareizo vai nepareizo atbilžu. Katrā uzņēmumā/ iestādē būs savi risinājumi atbilstoši situācijai, vadītāja personībai un darbinieku kolektīvam.

Kad? – 9.aprīlī plkst. 18.00 Ierašanās no plkst.17.00

Kur? – Metacoah, Baltā iela 1b, 502.kabinets (5.stāvs, bet ir lifts)

Dresscode – priecīgas krāsas

Līdzi jāņem – prieka groziņš un smaidu turza

  Uzaicinam svinēt Joannas Kristīnes dzimšanas dienu, pavasari un iepazīt MetaCoach mācību centru! Nāciet paši, ņemiet līdzi draugus! Jautājumu gadījumā var rakstīt joanna.golubeva@gmail.com vai zvanīt 29480081.
Please follow and like us:

Details

Date:
Aprīlis 9, 2019
Time:
18:00 - 23:00
Event Categories:
,

Venue

Biznesa ēka “Forums”
Baltā 1B, 807.kab.
Rīga, Latvia
+ Google Map
Telefona numurs:
+37129412983

Organizer

MetaCoach Center
Telefona numurs:
+37129412983
Email:
metacoach.lv@gmail.com
Website:
www.metacoach.lv
Scroll to Top