Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

 • This event has passed.

Bezmaksas vebinārs “Kāda ir tava supervaroņu komanda”?

Februāris 23, 2022 @ 18:30 - 20:00

Kāda ir tava supervaroņu komanda?

Kādi kino varoņi patīk labāk – Zorro, Terminators, Pelnruškīte, dakteris Aikāsāp, Harijs Poters, krustmāte Feja, septiņi rūķi, Šreks vai Karalis Artūrs?

Kādi dzīves filozofija šķiet tuvākā – ticēt labajam, sarīkot dumpi, vadīt un organizēt, mierīgi dzīvot, mīlēt un iemīlēties, rūpēties un dāvināt, radīt un izdomāt?

Šajā vebinārā aplūkosim 12 arhetipus, kuru apraksti balstīti gan uz Jungu, gan pamata materiāls ņemts no Carol S.Pearson grāmatas “What Story Are You Living?” un “Awaking Heroe”.

Mēs visi piederam senākajām identitātēm un vēsturei. Stāsti ir tie, ka mūs tur aizved. Arhetipiski simboli parādās dažādos veidos: mākslā, literatūrā, mītos un sapņos. No šīs universālās cilvēku pieredzes veidojas arhetipiski modeļi, stāsti un varoņi, kas veido un virza romānus, lugas, drāmas un filmas, kā arī parādās ikdienas stāstos, ko stāstām par sevi un cilvēkiem savā dzīvē.

 

Katrs dalībnieks uzzinās īsumā par 12 dažādiem arhetipiem – kas katram arhetipam patīk, kādus zīmolus izvēlas biežāk, stiprās puses. Būs 12 mazie stāstiņi par katru no šīm lieliskajām senajām enerģijām un lomām, kas ir starp mums, kas attīstās un mainās laikam līdzi ejot.

Dalībnieki varēs atpazīt dažādus arhetipus savās dzīvēs un ieraudzīt arī sevī arhetipus, cik daudz ir un ko darīt ar šo enerģiju. Tas palīdzēs pieņemt sevi un arī arī citus “kaitinošākus” cilvēkus.

 

Vebinārā pastāstīšu arī par jauno kursu par “Arhetipi un Ēnas” – kā tas notiks, cik un ko varēs padziļināti uzzināt par arhetipiem, praktisko pielietojumu šīm zināšanām ikdienā un citu dalībnieku interesējošo informāciju.

Kursa pilnais apraksts atrodams šeit: https://metacoach.lv/event/arhetipi-un-enas-5-nodarbibu-cikls/  

 

VEBINĀRU VADA:

Joanna Kristīne Golubeva

Transformācijas un integrālais koučs, aizrautīga dažādu metožu izstrādātāja un izmantotāja, profesionāle koučinga jomā vairāk kā 5 gadus, līdzautore grāmatai “Koučinga tehnikas”, semināru un vebināru autore un vadītāja par mērķiem, talantiem, laiku, koučingu, uzskatiem un vērtībām, mācībspēks Latvijas lielākajās augstskolās (LLU, RSU, TURĪBA).

 

_________________________________

📋 INFORMĀCIJA: 

    • 📌 “Kāda ir tava supervaroņu komanda?
    • 🖊 Vebinārs latviešu valodā!
    • 🕛 2022.gada 23.februārī / trešdiena / 18:30-20:00
    • 📍 ONLINE!
    • 📩 metacoach.lv@gmail.com  
    • 📞 +371 29412983
    • 🎟 Dalības maksa: BEZMAKSAS

 

===============👇

📩 Reģistrēties šeit:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZModO6sqDotH9Ui-GfXeHmTdSpTkLcYjQMI 

(Vebināram reģistrācija ir obligāta – atbildes e-pastā sūtīsim nodarbības piekļuves datus).

===============

 

Please follow and like us:

Details

Date:
Februāris 23, 2022
Time:
18:30 - 20:00
Event Categories:
, ,
Event Tags:
,

Venue

Online

Organizer

MetaCoach Center
Telefona numurs:
+37129412983
Email:
metacoach.lv@gmail.com
Website:
www.metacoach.lv
Scroll to Top