Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

 • This event has passed.

Bezmaksas vebinārs “Gribu jaunu profesionālo nodarbošanos: koučings”

Aprīlis 18, 2023 @ 18:30 - 20:00

GRIBU JAUNU PROFESIONĀLO NODARBOŠANOS: KOUČINGS

🤔 KAS IR  KOUČINGS?

Bieži koučingu saista tikai ar mērķu uzstādīšanu un plānu, kā to sasniegt. Koučinga būtība ir daudz dziļāka un daudzveidīgāka. Individuālā līmenī koučinga process palīdz:

    1. Apzināties savus iekšējos resursus, kas nepieciešami, piemēram, kādas situācijas risināšanai, kura līdz šim likās kā samilzusi problēma.
    2. Veicina apzinātāku dzīvi un atbildības uzņemšanos par savu rīcību un lēmumiem – tas ievieš lielāku skaidrību un samazina stresu.
    3. Rada pārliecību par saviem spēkiem un paaugstina pašapziņu.
    4. Tieši šie koučinga aspekti palīdz ieraudzīt risinājumus, pieņemt sev atbilstošākos lēmumus un kopumā uzlabot dzīves kvalitāti.

🤔 KOUČINGS KĀ JAUNA PROFESIJA?

Šobrīd dzīvojam laikmetā, kad daudziem tuvāko 5-10 gadu laikā nāksies pārkvalificēties, mainīt profesionālās jomas, pielāgoties mākslīgā intelekta un digitālajai pasaulei. Jau šobrīd ir dažādi pieaugušo apmācību kursi, kur var mācīties jaunas profesionālās iemaņas un  sākt citu profesionālo karjeru. Arī koučs jeb izaugsmes veicinātājs,  kā tas ierakstīts Latvijas profesiju klasifikatorā, ir salīdzinoši jauna profesija. To var apgūt mācoties sertificētās koučinga programmās klātienē vai attālināti, nokārtojot visus eksāmenus un izejot noteiktu skaitu prakses stundu. Nepilna gada laikā iegūstot profesionālā kouča sertifikātu, var sākt savu privāto koučinga praksi.

Aicinām uz šo vebināru, ja vēlies uzzināt ko vairāk par koučingu vai jau kādu laiku domā apgūt šo profesiju – izstāstīsim gan ieguvumus, gan atklāsim izaicinājumus, ar ko koučam jāsastopas. Būs arī kāda koučinga metode izmantošanai ikdienā.

⁉️KO JŪS UZZINĀSIET VEBINĀRA LAIKĀ?

    • Kas īstenībā ir koučings
    • Kādi personīgie un profesionālie ieguvumi, apgūstot koučingu
    • Cilvēki, kuriem koučings nav piemērots
    • Ikdienā izmantojamas koučinga metodes
    • Informācija, kā un kad var iegūt kouča sertifikātu

_________________________________
📋 INFORMĀCIJA:

    • 🖊Vebinārs latviešu valodā!
    • 🕛 2023.gada 18.aprīlī/ 18.30-20.00 Zoom platformā
    • 📩 metacoach.lv@gmail.com
    • 📞 +371 29 412 983
    • 🎟 Dalības maksa: bezmaksas

 

===============👇

📩 REĢISTRĒTIES ŠEIT:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEuc-igqTsoHNaXh_b_A3YTczlsX0Cy7mUJ

(Vebināram reģistrācija ir obligāta, sūtam vebināra piekļuves datus).

===============

VEBINĀRU VADA:

Evija van der Beek

Supervizore, labbūtības un līderības koučs, biznesa un koučinga trenere ar ilgstošu pieredzi vadītājas amatos starptautiskos uzņēmumos.

 

🎁 Šī bezmaksas semināra noslēgumā interesentiem pastāstīsim par sertifikācijas programmu profesionālo kouču sagatavošanai «SYSTEM COACH APC», kas sāksies 2023.gada septembrī:

Koučinga studiju kurss jums atklās noslēpumus, ar kuriem dalīsimies bezmaksas seminārā. Tas nozīmē, ka jūs pats, bez kādas palīdzības nākotnē, varēsiet profesionāli plānot savu dzīvi, motivēt sevi un mainīt savu dzīvi būtisko izmaiņu virzienā, kas notiks jūsu domāšanā. Vienkārši sakot, jūs kļūsiet daudz veiksmīgāki!

 

Please follow and like us:

Details

Date:
Aprīlis 18, 2023
Time:
18:30 - 20:00
Event Categories:
, ,
Event Tags:
, , ,

Venue

Online

Organizer

MetaCoach Center
Telefona numurs:
+37129412983
Email:
metacoach.lv@gmail.com
Website:
www.metacoach.lv
Scroll to Top
Scroll to Top