ENERĢIJAS PĀRVALDĪBA SAVAI LABBŪTĪBAI DARBĀ

Vebināra ieraksts “Enerģijas pārvaldība savai labbūtībai darbā”

Personīgās enerģijas menedžments – nesen ieviests vārdu salikums. Tas radies pētot dažādus faktorus, kas kopumā ietekmē labbūtību: darba-dzīves līdzsvars, efektivitāte darbā, motivācija u.c.

Šoreiz par to, kas visvairāk atņem enerģiju darbā, bieži mums to nepamanot. Pirmdien ejam uz darbu, domājot, kaut piektdiena pienāktu ātrāk. Tā jau ir viena no pazīmēm, kas liecina, ka enerģijas nedēļai nepietiek un vērts padomāt, kā to atjaunot. Arī par to, kā noteikt savu enerģijas līmeni parunāsim, kā zināt, kam pietiks spēks, kam vairs nē. Tas palīdz saprast un pieņemt atbilstošus lēmumus laicīgi, kad vairs laika gaidīt nav un ideja “sagaidīšu atvaļinājumu, tad gan es…” neatrisinās esošo situāciju – par sevi jāparūpējas jau tagad.

Ko darīt, kā tieši pārvaldīt enerģiju, lai darbspējas būtu visas dienas garumā, kā saprast, kam tieši pievērst uzmanību – visbiežākais jautājumi, runājot par šo tēmu. Tam noderīga būs ieraksta noslēguma daļa, kur padalīsimies ar dažādām pieejām un metodēm kopējās labsajūtas un labbūtības veicināšanai.

Galvenās tēmas:

    1. Kas ir personīgās enerģijas pārvaldība un ko tā dod darbā?
    2. Kā izmērīt savu enerģijas līmeni?
    3. Kas visbiežāk atņem spēku un patērē enerģiju?
    4. Metodes un paņēmieni, kas palīdz pārvaldīt savu enerģiju labbūtības veicināšanai.

Lektore: Evija van der Beek

Informācija par lielo kursu “Labbūtības un stresa pārvaldības kurss: https://metacoach.lv/event/labbutibas-un-stresa-parvaldibas-kurss/

 

Skatīties ierakstu:

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top