Digitālā labbūtība

Vebināra ieraksts “Digitālā labbūtība – ko ikvienam ir vērts zināt”

Digitālā labbūtība, digitālais stress, digitālā izdegšana – jauni jēdzieni, kas ienākuši mūsu ikdienā līdz ar digitālo laikmetu.  Mūsdienu pasaulē, kur vienlaicīgi vairāki ekrāni valda mūsu ikdienā, ir svarīgāk nekā jebkad atrast līdzsvaru un rūpēties par savu mentālo un fizisko veselību, kopējo labbūtību.

Tas nav tikai par digitālo ierīču pārmērīgu izmantošanas negatīvu ietekmi uz mūsu fizioloģiju – sākot no stājas, beidzot ar  acu veselību. Tas ietekmē emocionālo un mentālo labbūtību, arī attiecības, atstāj ietekmi uz produktivitāti darbā. Tas ir par katra konkrēto stresoru apzināšanu un spēju pieņemt lēmumus nepieciešamām darbībām, lai ilgtermiņā saglabātu veselīgas attiecības ar digitālām ierīcēm, saglabājot dzīvesprieku, iekšējo enerģiju, darbspējas un produktivitāti.

Skatieties šo ierakstu, ja vēlaties uzzināt  “Kas – Kā – Ko” darīt, runājot par šo jauno terminu – digitālā labbūtība.

Galvenās tēmas:

    1. Kas ir digitālā labbūtība un kamdēļ par to jārūpējas ikvienam.
    2. Kādi ir digitālās labbūtības kritēriji – kam pievērst uzmanību.
    3. Kas ir digitālās labbūtības šķēršļi – digitālie stresori.
    4. Ko darīt – ieteikumi veselīgām attiecībām ar digitālajām ierīcēm.

Vada: Evija van der Beek

Ja vēlaties iedziļināties labbūtības un stresa pārvaldības jautājumā un apgūt zināšanas un prasmes, rīkus, kā palīdzēt sev un citiem, pievienojieties mums kursā no 12.septemra: https://metacoach.lv/event/labbutibas-un-stresa-parvaldibas-kurss/. Līdz 1.jūnijam piesakoties, ir spēkā agrās rezervācijas cena. Nenokavējiet! 🙂

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top